Katarzyna Zielińska
Najwyższa kwota:
2000 zł

Licytacja zakończyła się: 10.01.2023 r.

Termin spotkania: 26.09.2023 r.
Gdzie: restauracja Si, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie

Więcej informacji

Panie Eliza z Siemianowic Śląskich oraz Ewelina z Warszawy wygrały licytację spotkania w jednej z prestiżowych warszawskich restauracji z wszechstronnie utalentowaną aktorką i piosenkarką Kasią Zielińską, znaną z takich produkcji, jak „Barwy szczęścia”, „Listy do M.” i „Listy do M. 2”, „Och, Karol 2”, „Przyjaciółki”, „O mnie się nie martw”, „Zawsze warto”, gratulujemy!

Licytując, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku serii protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Katarzyna Zielińska to urodzona w Limanowej aktorka oraz piosenkarka. Ukończyła krakowską PWST. Gra w teatrze, filmie, telewizji. Występuje w programach rozrywkowych i kabaretowych. Znakomicie śpiewa. Ma też doświadczenie w dziennikarstwie radiowym. Jest dwukrotną laureatką Telekamer w kategorii „Aktorka”. Podczas studiów występowała na deskach krakowskiego Teatru Ludowego. Po ich ukończeniu grała także w warszawskich teatrach Syrena i Rampa. Zagrała w dwóch spektaklach Teatru Polskiego Radia. Gra w Teatrze Komedia i Teatrze Muzycznym „Roma”.

Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola Marty Walawskiej w serialu „Barwy szczęścia”, w którym grała od 2007 aż do 2017 roku. We wrześniu 2010 roku wystąpiła w konkursie na „Serialowy Hit Lata” podczas 47. KFPP w Opolu, gdzie wspólnie z innymi aktorami serialu „Dom nad rozlewiskiem” wykonała utwór Wilków „Nie stało się nic”. W 2011 zagrała Betty, siostrę Małgorzaty w filmie „Listy do M.” oraz uczestniczyła w trzynastej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w parze z Rafałem Maserakiem zajęła czwarte miejsce. Za rolę w filmie „Och, Karol 2” w 2011 roku została nominowana do Złotej Kaczki w kategorii „Najlepsza aktorka”. W 2012 zadebiutowała jako producentka teatralna, przygotowując w Teatrze Muzycznym „Roma” spektakl „Berlin. 4.00 rano”, a także była jurorką w programie „Bitwa na głosy”.

W 2014 roku zagrała Alicję Małecką w „Przyjaciółkach” oraz wyprodukowała musical „Sofia de Magico”, wystawiany w Teatrze Muzycznym „Roma”. W latach 2014–2016 występowała w roli mecenas Laury Cyryło w serialu „O mnie się nie martw”. W 2015 zagrała Betty w „Listach do M. 2”. W 2016 roku uczestniczyła w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W latach 2019–2020 grała Dorotę Zimę w serialu „Zawsze warto”. W 2020 roku była kapitanką jednej z drużyn w programie rozrywkowym TVP1 „To był rok!”. Od lipca do grudnia 2022 roku wraz ze swoją siostrą Karoliną współprowadziła poranny magazyn rozrywkowo-informacyjny „Poranny rogal” na antenie Zoom TV.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.