Katarzyna Skrzynecka

Licytacja zakończyła się: 16.06.2014 r.

Termin spotkania: 26.09.2014 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

26 września 2014 r. w stylowej restauracji Grand Kredens w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu PoznajGwiazde.pl – ze znaną i cenioną aktorką Katarzyną Skrzynecką!

Tym razem zwycięzca licytacji – właściciel firmy AK Media Dystrybucja – Pan Andrzej umożliwił spotkanie z Gwiazdą tego wieczoru pracownikom swojej firmy – Panu Robertowi, Dyrektorowi ds. Marketingu oraz Panu Bartłomiejowi, Dyrektorowi ds. Logistyki. W spotkaniu brała również udział rzecznik prasowy Fundacji „Dr Clown”, Pani Katarzyna Butowtt.

Spotkanie zorganizowane zostało w pięknej sali czerwonej, oddającej niezwykły klimat. Oczywiście na samym początku odbyła się sesja zdjęciowa, a ponieważ aktorka bardzo chętnie pozowała do zdjęć, każdy chciał wykorzystać niepowtarzalną szansę i oprócz zdjęć grupowych, zdobyć także indywidualną pamiątkę.

Tematom prowadzonym przez Pana Roberta i Pana Bartka z Katarzyną Skrzynecką nie było końca. Wachlarz rozmów był obszerny i różnorodny, począwszy od spraw związanych z pracą każdego uczestnika, poprzez życie rodzinne, podróże, pasje, diety… Często rozmowy przeplatane były humorystycznymi dowcipami. Atmosfera spotkania była tak miła, jakby wszyscy goście znali się od dawna!

Goście obsłużeni zostali profesjonalnie przez personel restauracji Grand Kredens, który również ma pamiątkę w postaci wspólnego zdjęcia z Katarzyną Skrzynecką. Serdeczność aktorki sprawiła, że kolacja trwała do późnych godzin wieczornych, a wszystkim i tak wydawało się, że czas i tak upłynął zbyt szybko.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony został na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

A w galerii poniżej prezentujemy oficjalne zdjęcia ze spotkania!Katarzyna Skrzynecka jest absolwentką XVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.
Studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej. Skończyła stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki. Była na stypendium pomaturalnym w Paryżu.

Człowiek-orkiestra: wygrała Festiwal w Opolu 1990 roku, debiutując piosenką Włodzimierza Korcza „Błądzę w chmurach”. Grała główną rolę w musicalu METRO, jednocześnie koncertując samodzielnie z towarzyszeniem fortepianu lub trio jazzowego w całej Polsce. Równolegle, także jeszcze na studiach, odnosiła sukcesy jako aktorka, grając główne role w filmach i Teatrze Telewizji. W 1993 roku otrzymała prestiżową Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, przyznawaną młodym aktorom za wybitną indywidualność.
Podpisany w 1997 roku kontrakt z Wytwórnią Fonograficzną SONY MUSIC POLSKA zaowocował wydaniem przez Artystkę trzech płyt. Piosenka „Zacząć jeszcze raz” z muzyką Marcina Nierubca, zwiastująca nowy album, wraz z teledyskiem znalazła się w czołówce Konkursu Premiery Opole 2004. W maju 2005 roku Wytwórnia Pomaton EMI podpisała kontrakt z Katarzyną Skrzynecką na kolejnych kilka płyt.
W ostatnim czasie Katarzynę Skrzynecką można było oglądać w kilku spektaklach na scenie teatrów „Bajka” oraz „Kamienica„, w telewizyjnym serialu „Kopciuszek„, w programie TVN „Taniec z gwiazdami„, który potem współprowadziła, a także w polsatowskim programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, który zakończył się Jej spektakularnym zwycięstwem!

A to wszystko to tylko wybrane osiągnięcia z biografii Katarzyny Skrzyneckiej… *

i

*źródło: kasiaskrzynecka.pl, wikipedia i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.