Kasia Kołeczek
Najwyższa kwota:
1400 zł

Licytacja zakończyła się: 24.08.2021 r.

Termin spotkania: 25.02.2022 r.
Gdzie: Raj w Niebie, ul. Nowy Świat 21 w Warszawie

Więcej informacji

Z Kasią Kołeczek, znakomitą aktorką, znaną z takich produkcji, jak brytyjski „Ojciec Brown”, „Prasa”, „Kolej na miłość” czy niedawny serial produkcji TVN z serii Player Original „Mamy to”, którą ponadto można było oglądać jako współprowadzącą 2 sezony programu „Bake Off – Ale Ciacho” 25 lutego 2022 roku w restauracji Raj w Niebie przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie spotkali się panowie Piotr z Krakowa oraz Sebastian z Łodzi.

Dochód zebrany z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Katarzyna Kołeczek – mama, aktorka, improwizatorka. Była jedną z prowadzących 3. i 4. edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho” na TVP 2, a tej wiosny Kasię można było oglądać tej wiosny w serialu produkcji TVN z serii Player Original pt. „Mamy to”. Produkcja opowiada o dwóch parach rodziców, którzy mierzą się z trudami wczesnego rodzicielstwa. Kasia jest nie tylko odtwórczynią jednej z dwóch głównych ról kobiecych, ale także współpomysłodawczynią produkcji.

Niewiele osób wie, że Kasia przez wiele lat dzieliła swoje życie między Warszawę a Londyn. Dzięki swojej pasji, talentowi, wytrwałości i samozaparciu wystąpiła w kilku zagranicznych produkcjach. Międzynarodowi widzowie mogli oglądać ją m.in. w serialach „Ojciec Brown” i „Press”, gdzie zagrała stałe role.

Kasia ma na swojej liście także udział w filmie „Bridget Jones 3”, w którym pojawiała się u boku Renée Zellweger i Colina Firtha. Polska aktorka wcieliła się w nim w członkinię wywrotowego girlsbandu Poonani, który sprawił Markowi Darcy’emu wiele problemów natury prawnej.

Jest też członkinią zespołu aktorskiego warszawskiego Klubu Komediowego. Widzowie Klubu mogli ją oglądać w takich spektaklach jak cykl „Fabularny przewodnik po” czy „Co Modna Pani wiedzieć powinna”. Jako improwizatorka spełnia się w formacie „Musical Improwizowany”.

i

źródło: gala.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.