Katarzyna Herman

Licytacja zakończyła się: 04.02.2020 r.

Termin spotkania: 02.03.2022 r.
Gdzie: restauracja Słoik, ul. Złota 11 w Warszawie

Więcej informacji

Z Katarzyną Herman, znaną z takich produkcji, jak „Panie Dulskie”, „Kochaj i tańcz”, „Volta”, „Kler”, „Druga szansa”, „Magda M.” czy „Ślepnąc od świateł” po ponad 2 latach od zakończenia licytacji – rzecz jasna spowodowane to było pandemią – 2 marca 2022 roku w restauracji Słoik przy ul. Złotej 11 w Warszawie spotkał się Sebastian z Łodzi, niestety drugi ze zwycięzców Mateusz z Łęgu Tarnowskiego musiał zrezygnować z udziału w spotkaniu kilka godzin przed jego startem.

Dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Katarzyna Herman to aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Debiutowała w „Ożenku” w Warszawskim Teatrze Powszechnym i z tym teatrem była przez wiele lat związana, gdzie zagrała ponad 30 ról, np. Maszę w „Trzech siostrach” czy córkę w „Królu Learze”. Od Paru lat współpracuje z Teatrem Nowym, Dramatycznym oraz TR.

Znana szerszej publiczności dzięki rolom w takich filmach jak np. „Panie Dulskie”, „Wszystko co kocham”, „Oszukane”, „Kochaj i tańcz”, „Volta” czy „Kler” oraz seriali „Druga szansa”, „Magda M.” czy „Ślepnąc od świateł”.

i

źródło: zaagencja.com, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.