Katarzyna Grabowska

Licytacja zakończyła się: 18.08.2020 r.

Termin spotkania: 29.11.2022 r.
Gdzie: Nadwiślański Świt, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 w Warszawie

Więcej informacji

Pan Jakub z Warszawy miał okazję 29 listopada 2022 roku zjeść obiad w towarzystwie Kasi Grabowskiej, aktorki teatralnej i filmowej, znanej m.in. dzięki jednej z głównych ról w hicie TVN 7 „Zakochani po uszy”, a także z takich produkcji, jak na przykład „M jak miłość”, „Diagnoza”, „Biuro kryminalne” czy „Pitbull”! Warto dodać, iż spotkanie odbyło się 23 listopada 2022 roku, dopiero po ponad 2 latach od zakończenia licytacji z uwagi na lockdown w czasie Covid-19 oraz ciążę aktorki.

Po raz kolejny całkowity dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Kasia Grabowska to urodzona w Krakowie aktorka filmowa i telewizyjna. Pochodzi z aktorskiej rodziny – Jej rodzicami są Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska, natomiast starszą siostrą jest Zuzanna Grabowska. Jak widać Kasia była wręcz stworzona do aktorstwa, chociaż – jak sama zaznacza – początkowo wcale nie planowała takiej drogi zawodowej i życiowej.

Kasia Grabowska ukończyła Wydział Aktorski w Szkole Filmowej w Łodzi (PWSFTviT) w 2015 roku, natomiast dwa lata później otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego przyznawaną przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi wraz z Fundacją im. Wiesława Nowickiego w celu „wyróżnienia i wspierania rozwoju młodych łódzkich talentów w dziedzinie sztuki, a w szczególności filmu i teatru”. Od 2014 roku Kasia związana jest z łódzkim Teatrem Powszechnym.

Na małym ekranie po raz pierwszy pojawiła się już w 2007 roku, gdy zagrała epizod w jednym z odcinków serialu „Pitbull”. W tym samym roku na moment odwiedziła plan „Biura kryminalnego”. W kolejnych latach przyszedł czas na etiudy: „Ewangelia” (2011), „Zazdrość” (2012) czy „Mechanizm obronny” (2012).

Szeroka publiczność Kasię Grabowską poznała w 2016 roku, gdy dołączyła do obsady „M jak miłość”, a także dzięki jednej z głównych ról w hicie stacji TVN 7 „Zakochani po uszy”, który emitowany jest od 2019 roku. Ponadto w aktorskim CV Kasi Grabowskiej znajdziemy również film „Czułość” (2016) oraz serial „Diagnoza” (2018).

i

źródło: telemagazyn.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.