Katarzyna Dąbrowska

Licytacja zakończyła się: 31.01.2023 r.

Liczba zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Kasią udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie kwiecień - październik 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Agata z Poznania oraz Sebastian z Łodzi spotkają się z aktorką i wokalistką Katarzynę Dąbrowską, znaną z takich produkcji jak na przykład „Na dobre i na złe”, „Belfer”, „Behawiorysta”, „Czas honoru”, „Po prostu przyjaźń” czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, dziękujemy i gratulujemy!

Licytując, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku serii protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Katarzyna Dąbrowska to aktorka i wokalistka. Urodziła się 14 marca 1984 roku w Nowym Mieście Lubawskim, a wychowywała w Nidzicy na Mazurach. Na swoim koncie ma zarówno role filmowe, serialowe, jak i kreacje teatralne, które przyniosły jej uznanie krytyków oraz sympatię widzów.

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2015 roku rolą Dziuni w filmie „Sprawiedliwy” Michała Szczerbica, za którą otrzymała nagrodę w kategorii odkrycie aktorskie na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film. W tym samym roku pojawiła się także w filmie „Król życia” (reż. J. Zieliński) oraz w „Nowym Świecie” (nowela „Żanna” w reż. E. Benkowskiej). W kolejnych latach z powodzeniem odnajdywała się nie tylko kinie artystycznym, ale także w produkcjach popularnych takich jak „Po prostu przyjaźń” (reż. F. Zylber), „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (reż. K. Lewińska), czy „Wyzwanie” (reż. M. Dutkiewicz).

Widownia telewizyjna doskonale kojarzy ją z seriali. Największą popularność przyniosły jej role Wiktorii Consalidy w „Na dobre i na złe”, Marty Mirskiej w serialu „Belfer” i strażniczki Graby w „Czasie Honoru”. Niedawno zwróciła na siebie uwagę rolą Brygidy Edling w serialu „Behawiorysta”. Jesienią 2022 roku ukazała się najnowsza produkcja z jej udziałem – serial „Wotum nieufności” na podstawie prozy Remigiusza Mroza, w której zagrała główną rolę kobiecą, marszałek sejmu Darię Seydę.

Katarzyna Dąbrowska ma charakterystyczny, rozpoznawalny głos. Wystąpiła w niemal 300 słuchowiskach Teatru Polskiego Radia, jest także lektorką audiobooków oraz pracuje w dubbingu. W 2019 roku została wyróżniona nagrodą Wielki Splendor – przyznawaną za wybitne kreacje w słuchowiskach radiowych. Tym samym została najmłodszą laureatką w historii tej nagrody.

Równolegle rozwija karierę wokalną. Współpracowała z różnymi grupami muzycznymi z pogranicza jazzu, bluesa oraz piosenki literackiej. Z zespołem Warsaw Tango Group w 2017 roku wydała album „Warszawskie tango elektryczne”. Śpiewała w wielu przedstawieniach muzycznych, a obecnie można ją usłyszeć w widowisku muzycznym „Piosenki to…? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta” oraz spektaklu muzycznym na podstawie twórczości Wisławy Szymborskiej „100 minut dla urody” w reż M. Smalary. Koncertuje także ze swoimi recitalami. Jest laureatką konkursów piosenki, między innymi Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” czy Konkursu Piosenki Francuskiej w Lubinie.

Zdobytą popularność wykorzystuje w dobrej sprawie, angażując się w liczne akcje społeczne. Jest ambasadorką Fundacji Przemek Dzieciom, która zbiera fundusze dla chorych dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej lub finansowej.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie kwiecień – październik 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: personality-pr.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.