Kasia Moś

Licytacja zakończyła się: 09.01.2018 r.

Termin spotkania: 02.03.2018 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

W piątek 2 marca 2018 roku panowie Mateusz z Łęgu Tarnowskiego oraz Michał z Zagnańska spotkali się z piękną i utalentowaną wokalistką Kasią Moś w trakcie obiadu w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio.

Kasia, której towarzyszyła managerka Katarzyna Surmik, została przywitana pięknym bukietem kwiatów. Już standardowo spotkanie rozpoczęło się od wręczenia pamiątkowych dyplomów od partnerskiej fundacji oraz sesji zdjęciowej „na ściance” po to, aby w dalszej części eventu jego uczestnicy mogli już spokojnie porozmawiać na przeróżne tematy.

Okazało się, że pan Michał organizuje koncerty, kto wie, może nasz event będzie katalizatorem udanej współpracy między Nim a Kasią? Cała trójka doskonale bawiła się w swoim towarzystwie przy pysznym jedzeniu, czego dowodem jest fakt, że spotkanie trwało prawie 4 godziny!

Dziękujemy zarówno Kasi, zwycięzcom licytacji, partnerskiej restauracji oraz naszemu „naczelnemu” fotografowi Tomkowi Kiełczewskiemu za zaangażowanie w to w 100% udane spotkanie!

Po raz kolejny cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Kasia Moś to polska wokalistka, reprezentantka Polski podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie z utworem „Flashlight”. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Brała udział w takich festiwalach, jak Spring Break, Carpathia Festiwal, Top Trendy, Woodstock czy 52. KFPP w Opolu.

W 2015 r. ukazał się jej debiutancki album „INSPINATION”, na płycie znzlazło się 13 utworów – to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś, połączenie elektroniki i soulu z elementami popu, zaś do współpracy został zaproszony młody producent Essex.

Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu telewizji Polsat „Must be the Music. Tylko Muzyka”, ponadto wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a obecnie pracuje nad nowym albumem. *

i

źródło: KATE MUSIC i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.