Dziurska & Gankowski
Najwyższa kwota:
2000 zł

Licytacja zakończyła się: 08.01.2019 r.

Termin spotkania: 04.03.2019 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Żurawia 6/12 w Warszawie

Więcej informacji

Trening personalny towarzystwie Kasi Dziurskiej lub Emiliana Gankowskiego wygrał Rafał z Warszawy, który po zapłaceniu poprosił, abyśmy jego miejsce w trakcie treningu wystawić ponownie na licytację, tym razem na 27. Finał WOŚP. Jej zwycięzca dodatkowo otrzymał bon o wartości 500 zł od Olimp Sport Nutrition na zakup odżywek lub suplementów. Natomiast spotkanie z Kasią w trakcie obiadu wylicytowała Pani Katarzyna z Krakowa (już po raz drugi!), gratulujemy obu zwycięzcom!

Spotkanie Kasi Dziurskiej z Katarzyną z Krakowa zorganizowaliśmy 4 marca 2019 roku w partnerskiej restauracji Pink Lobster, znajdującej się przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie. Zwyciężczyni licytacji miała pojawić się tego dnia wraz z osobą towarzyszącą, niestety obowiązki zawodowe spowodowały, że była sama. Ale była – warto przypomnieć, że to właśnie Katarzyna z Krakowa przez problemy PKP nie dotarła niestety na grudniowe spotkanie z Wiktorią Gąsiewską, tym razem jednak udało się!

Obie Panie miały mnóstwo wspólnych tematów, zarówno poważnych jak i tych mniej, a przy okazji Kasia Dziurska mogła wreszcie trochę odpocząć od ciężkich treningów do trwającego w tym czasie telewizyjnego show „Dance, Dance, Dance”. I tylko kolejne zobowiązania uczestniczek spotkania spowodowały, że spotkanie musiało się skończyć. Warto dodać – kolejne udane spotkanie, z którego zdjęcia prezentujemy poniżej!

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji na naszym portalu wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Kasia Dziurska to tancerka, trenerka personalna, mistrzyni świata, mistrzyni Europy i mistrzyni Polski fitness. Ambasadorka Olimp Sport Nutrition i New Balance Poland. Była członkinią grupy „Cheerleaders Gdynia”, z którą trzy razy wystąpiła podczas meczów NBA na zaproszenie Marcina Gortata.

W 2017 zajęła drugie miejsce w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe. Jest też Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft. Wielokrotnie występowała w charakterze ekspertki fitness w programach śniadaniowych: „Pytanie na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. w 2015 roku otrzymała tytuł „Motywatora Roku Fitness Gold”, a w 2018 roku tytuł „Super Motywatora” w plebiscycie portalu FitnessMotywatory.pl.

Wiosną 2018 roku brała udział w ósmej, polsatowskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański, z którym zajęła ostatecznie drugie miejsce.

Emilian Gankowski to były piłkarz, a prywatnie partner Kasi, który od wielu lat rozwija się w kierunku kulturystyki i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat ćwiczeń na siłowni jako trener personalny. Ambasador Olimp Sport Nutrition.

Na swoim koncie ma takie sukcesy, jak tytuł „najbardziej motywującego ciała 2015 roku” w plebiscycie portalu FitnessMotywatory.pl, a ponadto: 1. miejsce Musclemania Vienna 2018, 1. miejsce Musclemania Poland 2018, 2. miejsce Musclemania Berlin 2018, 5. miejsce Musclemania Laa Vegas 2018, 2. miejsce Musclemania Poland 2017, 2. miejsce Musclemania Berlin 2017. W życiu i pracy kieruje się mottem: „Nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko ciężka praca prowadzi na szczyt”.

Razem prowadzą także coraz popularniejszy kanał na YouTube Double Shaped Dziurka&Emilian*

i

źródło: Kasia Dziurska&Emilian Gankowski, wikipedia.org, gala.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.