Karolina Stanisławczyk

Licytacja zakończyła się: 21.09.2021 r.

Termin spotkania: 01.03.2022 r.
Gdzie: Ogród Smaku, ul. Elektoralna 23 w Warszawie

Więcej informacji

1 marca 2022 roku panowie Tomasz z Poniatowej oraz Sebastian z Łodzi poznali osobiście autorkę tekstu oraz wykonawczynię hitu „Cliché” Karolinę Stanisławczyk w trakcie obiadu w warszawskiej restauracji Ogród Smaku.

Dochód zebrany z licytacji po raz kolejny wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Karolina Stanisławczyk – wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną biorąc udział w wielu konkursach wokalnych, kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im.Krzysztofa Komedy, a także w przeglądach piosenek.

W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na nowej płycie duetu MIYO „Wyliczanka” i „Zapomnieć”. Chwilę poźniej podpisała kontrakt z wytwórnią Hypsteria Records. W międzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghani`ego „Whisky”.

21 maja 2021 ukazała się pierwsza solowa debiutancka płyta Karoliny Stanisławczyk – „Cliché”. Na płycie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka „Malibu”, nagrodzony złotą płytą megahit – „Cliché”, synthpopowy „Atrament” – kompozycje Don Juana Wielkiego, bardzo dobrze przyjęty duet z Michałem Szczygłem „V.I.B.E.”, oraz kilka nowych premierowych utworów autorstwa USL, Black Kiss Records oraz Mikołaja A. Urbaniaka. Obecnie artystka pracuje nad nowym materiałem.

i

źródło: Hypsteria Records i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.