Karolina Pilarczyk

Licytacja zakończyła się: 14.01.2020 r.

Termin spotkania: 23.09.2020 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, Al. Jerozolimskie 119 w Warszawie

Więcej informacji

Pan Sławomir ze Świebodzina (wygrał po raz drugi, przy okazji poprosił o nie upublicznianie Jego wizerunku) oraz Marta z podwarszawskich Łazów (zwyciężyła w naszej akcji po raz trzeci!) zjedli kameralny obiad w restauracji Trattoria da Antonio w towarzystwie Karoliny Pilarczyk, profesjonalnego kierowcy driftingowego, podwójnej Mistrzyni Europy w lidze kobiet, jedynej Europejki startującej w prestiżowej formule amerykańskiego driftu FORMULA PRO2!

Cały dochód wsparł naszą partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Karolina Pilarczyk to pierwsza w Polsce kobieta, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym. Posiada licencję wyścigową oraz licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski i europejskich zawodach Drift Kings/Queen of Europe, ale także w zawodach na całym świecie.

Karolina jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie. Jako jedyna kobieta z Europy startuje w prestiżowej formule amerykańskiego driftu FORMULA PRO2. Swój spektakularny sukces zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, ambicji i niezwykle silnej samomotywacji.

Zagrała w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko”, w którym można podziwiać jej umiejętności jazdy oraz jest gwiazdą największego motoryzacyjnego show na świecie „Hyperdrive”, udostępnionego na platformie Netflix.

Prywatnie weganka, aktywnie walcząca o prawa zwierząt. Ambasadorka Fundacji AST, która zajmuje się psami typu bull.

i

źródło: Renata Rogólska PR&Management i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.