Kajetan Kajetanowicz

Licytacja zakończyła się: 19.09.2017 r.

Kiedy: 02.10.2017 r.
Gdzie: w okolicach Mikołajek

Więcej informacji

W poniedziałek 2 października na Mazurach pan Tomasz z Kłomnic miał okazję przejechać na prawym fotelu rajdowym samochodem wielokrotnego Mistrza Polski oraz aktualnego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza!

Zwycięzca otrzymał wejściówkę VIP dla 2 osób do strefy LOTOS Rally Team, gdzie miał mnóstwo czasu na wspólne rozmowy, zdjęcia, autografy oraz możliwość podglądania pracy zespołu i samego Kajetana przez cały dzień trwania co-drive.

Pan Tomasz dzień z Kajetanem Kajetanowiczem ocenił krótko i zwięźle: „Emocje nie do opisania. Wspomnienia do końca życia, których nie zabierze nikt”. O to chodziło! A poniżej znajdziecie oficjalne zdjęcia z co-drive prosto od teamu Kajetana, a także video z przejazdem on board, który w trakcie jego oglądania wywołuje aż ciary… Zapraszamy!

A co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Kajetan Kajetanowicz to kierowca rajdowy, urodzony w 1979 roku w Cieszynie, mieszkaniec Ustronia, zawodnik LOTOS Rally Team, Rajdowy Mistrz Europy 2015 oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.

W rajdach zadebiutował w 2000 r. startem Fiatem 126p w Rajdzie Cieszyńska Barbórka, którego nie ukończył. W Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pierwszy raz wystartował w 2003 r. w Rajdzie Śląskim, gdzie zajął 1. miejsce w klasie N2, startując Peugeotem 106 Rally.

W 2005 r. rozpoczął starty w Pucharze Peugeota. Wygrał 6 z 8 eliminacji i w końcowej klasyfikacji uplasował się na drugim miejscu. Od 2006 r. startuje w klasie N4. W 2008 r. zdobył tytuł Wicemistrza Polski, będąc jednocześnie najszybszym Polakiem w RSMP.

W 2009 r. Kajetanowicz został kierowcą w zespole Subaru Poland Rally Team, startując za kierownicą Subaru Impreza N14 zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej RSMP. W latach 2010-2013 startując Subaru Impreza cztery razy z rzędu wywalczył tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

W sezonie 2015 Kajetan Kajetanowicz sięgnął po tytuł Rajdowego Mistrza Europy, a rok później powtórzył ten sukces, sięgając po Mistrzostwo Europy drugi raz z rzędu. W 2016 roku klasyfikacji zespołowej europejskiego czempionatu bezapelacyjnie triumfował także zespół Kajetanowicza – LOTOS Rally Team.

W 2013 został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi. Jest także wieloletnim instruktorem w szkole doskonalenia jazdy. Od lat propaguje bezpieczeństwo i skutecznie namawia do doskonalenia umiejętności za kierownicą. *

i

* źródło: kajto.pl, wikipedia.org i własne

Wideo

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.