Joanna Opozda

Licytacja zakończyła się: 14.03.2017 r.

Termin spotkania: 30.05.2017 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

30 maja na spotkaniu w restauracji Strefa w ramach naszej inicjatywy pojawiła się aktorka i modelka Joanna Opozda, która przy wspólnym stoliku w restauracji Strefa spotkała się ze zwycięzcą licytacji, panem Piotrem z Otwocka.

Niestety prześladuje nas też pech – jest to trzecie z rzędu spotkanie w niepełnym składzie, tego dnia zabrakło pani Karoliny ze Zgorzelca (gwoli ścisłości warto podkreślić, że termin spotkania jest zawsze akceptowany przez wszystkie strony, niestety losowe zdarzenia decydują o tym, że nawet na kilka godzin przed spotkaniem dowiadujemy się o nieobecności jednego ze zwycięzców).

Aktorka z myślą o nieobecnej zwyciężczyni licytacji, pani Karolinie, wyszła z bardzo miłą inicjatywą zatelefonowania do Niej, aby przynajmniej w ten sposób podziękować za udział w licytacji i zaproponować kawę w wolnym terminie. Szacunek!

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, Joannie oraz panu Piotrowi humory jak najbardziej dopisały. Było wiele tematów do rozmów także ze względu na zbliżony wiek uczestników spotkania. Nie zabrakło więc rozmów o dzieciństwie i przeróżnych sposobach spędzania wówczas wolnego czasu.

Dziękujemy jeszcze raz uczestnikom spotkania oraz partnerskiej restauracji za zaangażowanie i serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć!

A co najważniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Joanna Opozda to polska aktorka i modelka. Zadebiutowała w 2009 w filmie „Siemiany” Philipa McGoldricka.

Prawdziwą popularność przyniosła jej rola Jowity Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość”, możemy Ją także oglądać w serialu „M jak Miłość”, gdzie gra Agatę. Ponadto znana jest z ról w takich filmach jak „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Planeta Singli”.

Wiosną 2016 roku wzięła udział w piątej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko, z którym ostatecznie zajęła 8. miejsce. *

i

* źródło: facebook.com/opozdajoanna, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.