Joanna Jabłczyńska

Licytacja zakończyła się: 04.08.2015 r.

Termin spotkania: 16.09.2015 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Porozmawiać wraz z osobą towarzyszącą przy wspólnym stoliku w prestiżowej restauracji z aktorką, pasjonatką sportu, w tym kolarstwa i triathlonu, a od niedawna Radcą prawnym, na co dzień urzędującą we własnej Kancelarii Clever One, Joanną Jabłczyńską mieli przedstawiciele zwycięskiej firmy AK Media Dystrybucja!

Spotkanie odbyło się 16 września 2015 roku w prestiżowej, warszawskiej restauracji STREFA, znajdującej się tuż przy placu Grzybowskim. Jesteście ciekawi efektów spotkania? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie do naszej bogatej galerii zdjęć ze spotkania poniżej, zapraszamy!

Co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

Joanna Jabłczyńska jest rodowitą warszawianką. Jak pisze o sobie na swojej stronie www: „W wieku 8 lat zaczęła się moja przygoda z Fasolkami oraz Tik-takiem. Pewnego dnia Tata zaprowadził mnie w zastępstwo za chorą koleżankę na casting do dubbingu, który udało mi się wygrać. W ten sposób, przez zupełny przypadek zaczęła się moja przygoda z dubbbingiem, która trwa do dziś i do dziś sprawia mi ogromną frajdę.

Po kilku latach występów w Tik-taku i Teleranku oraz pierwszych występach w telewizji Tato zapisał mnie do agencji aktorskiej, dzięki której zaczęłam chodzić na castingi. W ten sposób dostałam się do reklam (w tym do najbardziej charakterystycznej reklamy Wedla), filmów (i tu muszę wspomnieć o ukochanym „Nigdy w życiu”) oraz seriali (m.in. „Słoneczna włócznia”, „Trzy szalone zera”, „Klan”).

Jednak najwięcej zawdzięczam roli w serialu, w którym gram już od 10 lat tj. roli Marty Hoffer w „Na Wspólnej”. Wygranie tego castingu było dla mnie przepustką do spełnienia innych marzeń np. występu w programach Taniec z Gwiazdami czy Jak Oni Śpiewają.”

Od najmłodszych lat pasjonatka sportu, głównie kolarstwa i triathlonu. Również w tym zakresie lubi stawiać poprzeczkę jak najwyżej wybierając najbardziej wymagające imprezy sportowe. W trudnym do odnalezienia czasie wolnym odwiedza najdalsze zakątki świata, starając się poznać prawdziwe życie ich mieszkańców.

Od niedawna jest Radczynią prawną we własnej Kancelarii Clever One. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej i prawie mediów. Jej praktyka obejmuje także zagadnienia rynków kapitałowych oraz prawnych aspektów inwestycji.

Właścicielka psa, który nie bez przyczyny wabi się Mecenas. *

i

* źródło: jablczynska.pl, clever-one.pl

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.