Hanna Żudziewicz
Najwyższa kwota:
1700 zł

Licytacja zakończyła się: 15.02.2022 r.

Terminy: 28.02.2023 r.
Gdzie: Raj w Niebie, ul. Nowy Świat 21 w Warszawie

Więcej informacji

Z Hanną Żudziewicz, wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim, mistrzynią Europy i vice Mistrzynią Świata w kategorii „show dance”, 2-krotną zwyciężczynią programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, półfinalistką programu „World of Dance” spotkał się pan Mateusz z Łęgu Tarnowskiego (który poprosił o nie publikowanie tym razem Jego wizerunku), niestety drugi ze zwycięzców pan Seweryn z Daleszyc w ostatniej chwili musiał odwołać swoją obecność na spotkaniu.

Cały dochód z licytacji wesprze po raz kolejny Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Hanna Żudziewicz to wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, mistrzyni Europy i vice Mistrzyni Świata w kategorii „show dance”.

2-krotna zwyciężczyni programu „Dancing With The Starts. Taniec z Gwiazdami”, półfinalistka programu „World of Dance”. Śledzi wiele dziedzin sportu, zwłaszcza piłkę nożną, skoki narciarskie, boks, żużel czy siatkówkę, interesuje się modą, kocha zwierzęta i podróże.

i

źródło: Hanna Żudziewicz i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.