Grzegorz Wilk

Licytacja zakończyła się: 19.05.2014 r.

Termin spotkania: 25.06.2014 r.
Gdzie: restauracja Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

25 czerwca w prestiżowej, oryginalnej restauracji Grand Kredens w Warszawie odbyło się spotkanie Grzegorza Wilka z Panem Andrzejem z AK Media Dystrybucja, która to firma wylicytowała spotkanie z Gwiazdą.

Grzegorz Wilk przybył na spotkanie punktualnie, jeszcze przed wejściem do restauracji pozwalając zrobić sobie kilka fotek. Po wejściu do restauracyjnej sali przywitał się po kolei ze wszystkimi, uwagę skupiając najbardziej oczywiście na Panu Andrzeju, właścicielowi firmy AK Media Dystrybucja, który to wylicytował najwyższą kwotę za spotkanie z wokalistą. Potem przyszedł czas na foty „na ściance” w różnych konfiguracjach osobowych, z charakterystycznymi noskami Fundacji „Dr Clown” i bez. Dobrym duchem spotkania była Pani Magdalena z warszawskiego Oddziału Fundacji „Dr Clown”, która walnie przyczyniła się do zaproszenia Grzegorza Wilka do PoznajGwiazde.pl.
Po tym wszystkim nasi goście mogli wreszcie spokojnie usiąść w ustronnym miejscu w zarezerwowanej na wyłączność na czas spotkania sali zielonej w restauracji Grand Kredens, która jak zwykle zapewniła obsługę Uczestników spotkania na najwyższym poziomie.

Grzegorz Wilk – jak stwierdził – jest gadułą, ale tego dnia Pan Andrzej był w znakomitej formie i to On zagadywał naszą Gwiazdę, dzięki czemu rozmowa w ekspresowym tempie zrobiła się bardzo swobodna. Kolejnym tematom nie było końca; nasi Goście rozmawiali o pracy Pana Andrzeja, karierze wokalisty, wakacjach, a nawet o samej Warszawie. Obaj panowie okazali się niezłymi gadżeciarzami, wymieniając się opiniami na temat komputerów czy przede wszystkim telefonów komórkowych…

Grzegorz Wilk zszedł także do restauracyjnego baru, gdzie dał sobie zrobić kilka fotek jako … barman, obiecując jednak, że kariery wokalisty nie porzuci tak szybko na rzecz nowego fachu;) A przy okazji zrobił sobie za barem kilka fotek z managementem restauracji Grand Kredens.
Spotkanie trwało ponad 4 godziny, co ewidentnie odzwierciedla atmosferę panującą tego dnia na spotkaniu. Na koniec nasi Goście wymienili się numerami telefonów, a Pan Andrzej tak podsumował czas spędzony w restauracji: „Spotkanie było bardzo udane. Grzegorz Wilk jest bardzo pozytywnym muzykiem, dlatego spotkanie przebiegało, jakbyśmy znali się od zawsze! Straciliśmy rachubę czasu i na pewno jeszcze nie raz się zobaczymy!”.

A poniżej prezentujemy zdjęcia ze spotkania!


„Człowiek Renesansu” – tak mówią o Grzegorzu Wilku znajomi. Z wykształcenia socjolog, nauczyciel informatyki, dziennikarz i technik dentystyczny – ta rozbieżność profesji to efekt realizacji marzeń, szerokich zainteresowań i chęci rozwoju. Jednakże Jego największą pasją jest muzyka!

Wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych m.in. „Jaka to Melodia” w TVP1, a także wokalista i parodysta w programie „Szymon Majewski Show” w TVN. Jako solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał również dla Polonii w największych salach USA i Kanady.

Możdżer, Bryll, Rubik, Korcz, Cygan, Książek, to tylko kilka nazwisk polskich mistrzów muzyki i słowa, z którymi pracował, koncertował i nagrał 12 płyt.
W lutym br. ukazał się Jego debiutancki album: „Wolf – Flow”. Zawiera on same znakomite melodie, które pozytywnie zrecenzowali przedstawiciele środowiska dziennikarskiego, m.in. Maria Szabłowska, Marek Sierocki, Bohdan Gadomski czy Elżbieta Zapendowska.

Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji).
W przypadku kiedy osobie chętnej do wzięcia udziału w licytacji zaproponowana data i godzina spotkania z góry nie pasuje, już po wygraniu przez tę osobę licytacji istnieje możliwość zmiany daty i godziny spotkania na odpowiadający zarówno Gwieździe, jak i zwycięzcy licytacji w okresie czerwiec-wrzesień 2014 r.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

Nagrodą prosto od Grzegorza Wilka na potrzeby losowania nagrody rzeczowej była najnowsza płyta wokalisty – „Wolf Flow”!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.