Grzegorz Hyży

Licytacja zakończyła się: 21.07.2014 r.

Termin spotkania: 15.09.2014 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Grzegorz Hyży 15 września 2014 roku spotkał się w warszawskiej restauracji Grand Kredens z Panem Andrzejem, właścicielem AK Media Dystrybucja, która to firma wylicytowała najwyższą kwotę za spotkanie z wokalistą, po raz kolejny walnie przyczyniając się do wsparcia szczytnego celu – zakupu protez dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown”.

Grzegorz Hyży na umówione spotkanie dotarł z małymi utrudnieniami – mianowicie po drodze musiał stawać na wszystkich możliwych światłach (należy brać przykład z dobrego kierowcy!). Ale jak już dotarł w towarzystwie swojej managerki – Pani Magdaleny Gądek z Sony Music Poland, spotkanie mogło się rozpocząć. Jak mamy to w zwyczaju, spotkanie rozpoczęło się od krótkiej sesji zdjęciowej „na ściance” w różnych konfiguracjach, po czym uczestnicy spotkania usiedli w pięknej sali czerwonej w restauracji Grand Kredens, znajdującej się na Alejach Jerozolimskich 111. Przy okazji Pan Andrzej obdarował Grzegorza oraz Jego managerkę gadżetami swojej firmy, m.in. powerbankiem, podkładkami czy długopisami – wszystko oczywiście w barwach firmowych 😉

Uczestnicy spotkania rozmawiali o codziennym życiu artysty i związanych z tym przyjemnościach, ale także trudach – życie na walizkach to chleb powszedni muzyka, zwłaszcza topowego. Rozmawiali także o Wielkopolsce, w tym o Poznaniu, z którym obaj panowie mają wiele wspólnego. Z kolei Grzegorz Hyży wypytywał o to, w jaki sposób Panu Andrzejowi udało się stworzyć ogólnopolską firmę, a także o pasji Pana Andrzeja, jaką jest … branie przez Niego od lat udziału w najróżniejszych licytacjach (w tym w naszych)!

Pan Andrzej spotkanie podsumował w taki sposób: „Na obiedzie z Grześkiem mieliśmy wiele tematów do rozmowy. Bardzo zgadzam się z wieloma Jego poglądami. Po spotkaniu mogę powiedzieć, że jest bardzo skromnym facetem, a co więcej – jest bardzo lojalny wobec swoich fanów!”

Wszystkim uczestnikom spotkania i organizatorom spotkania – firmie GoldVenture Paweł Kuc, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania – serdecznie dziękujemy, a Was wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania, znajdującej się poniżej!


Grzegorz Hyży pochodzi z Gniezna, jest szczęśliwym ojcem dwójki bliźniaków. Pochodzi ze skromnej i bardzo muzykalnej rodziny. Jego dziadek grał na akordeonie, umilając każdą rodzinną imprezę, wujek uczył go gry na gitarze, a ciocia grała na dudach.

Przygodę ze śpiewaniem zaczął kilka lat temu, przypadkiem na jam session w Poznaniu. Za namową kolegów wskoczył na scenę i zaczął śpiewać. Występ Grzegorza tak się spodobał kilku muzykom, że postanowili go zaprosić do swojego zespołu „BrytFunky’”. Po roku wspólnej działalności muzycznej zespół się rozpadł, a Grzegorz założył nowy zespół „Grzegorz Hyży & Band”.

Najbardziej lubi bluesa oraz soul, inspiruje się takimi artystami jak; D’Angelo, Maxwell, Maroon 5, Jamie Cullum, Jamie Lidell, Polucjanci, Mietek Szcześniak. Jest finalistą III edycji programu 'X Factor’, w którym ostatecznie zajął II miejsce. Współautorem debiutanckiego albumu Grzegorza jest Tabb, który odpowiadał za kompozycje i produkcję. Utwór „Na chwilę” to pierwsza piosenka z debiutanckiej płyty, która zbiera świetne recenzje, a sam utwór raz po raz znajduje się na szczytach list przebojów!

Oprócz śpiewania, Jego pasją jest capoeira. Dziesięć lat trenował tę brazylijską sztukę walki, posiada nawet stopień instruktorski! *

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

i

*źródło: xfactor.tvn.pl, rmf.fm i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.