Gosia Andrzejewicz

Licytacja zakończyła się: 08.08.2017 r.

Termin spotkania: 29.05.2018 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Po prawie 10 miesiącach od zakończenia licytacji spotkania z Gosią Andrzejewicz udało nam się wreszcie zsynchronizować czas ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i zorganizować spotkanie w restauracji Strefa przy ul. Próżnej 9 w Warszawie.

W miejsce pana Krzysztofa ze Strzegomia, który zdecydował się przekazać swoje miejsce fance lub fanowi Gosi, pojawiła się Magda, którą na spotkanie zaprosiła sama Gosia i która pomimo tego, że na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, jest osobą bardzo optymistycznie nastawioną do życia. Oprócz Magdy i Jej Taty jako opiekuna, pojawił się – powiedzmy szczerze – wielki fan naszej inicjatywy, Piotr z Bielska-Białej, którego mieliśmy przyjemność gościć na spotkaniu już po raz trzeci (oprócz tego do tej pory wygrał trzy inne licytacje;) ).

Spotkanie przebiegało w bardzo wesołej i sympatycznej atmosferze, widać było, że szczególnie Magda jest podekscytowana spotkaniem ze swoją idolką. Obie panie znalazły nawet czas na wspólne śpiewanie przebojów Gosi, nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć oraz „lajfów” na social media.

Zarówno Magda jak i Piotr otrzymali zaproszenie na najbliższe koncerty Gosi, przy czym zwłaszcza Piotr będzie mieć ku temu okazję – w końcu mieszka w tym samym mieście, co wokalistka. Dziękujemy uczestnikom spotkania, partnerskiej restauracji oraz fotografowi Tomaszowi Kiełczewskiemu z agencji fotograficznej ONS za kolejny udany event!

Całkowity dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Gosia Andrzejewicz urodziła się w Bytomiu, a muzyka towarzyszyła Jej od dziecka. Już w szkole została „dyżurną wokalistką” obsługującą akademie i różne uroczystości. Gosia Andrzejewicz jeździła również po całej Polsce, występując w przeglądach młodej twórczości. Wygrała ponad 30 konkursów, w tym wiele ogólnopolskich.

Na rynku muzycznym zadebiutowała w 2004 roku płytą „Gosia Andrzejewicz”, wydaną „własnym sumptem”. Album promowany był przez single „Nieśmiały chłopak” i „Wielbicielka”. W 2005 roku towarzyszyła grupie Ivan i Delfin podczas występu w 50. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie.

Kolejny wydany przez Nią w 2006 roku singel „Pozwól żyć” stał się Jej pierwszym ogólnopolskim przebojem i utorował drogę do dalszej kariery. W kwietniu ukazała się reedycja Jej pierwszej płyty zatytułowana „Gosia Andrzejewicz Plus”. Album pokrył się złotem, a latem piosenka „Słowa” pobiła kolejne rekordy popularności.

Jesienią 2006 roku ukazał się Jej kolejny album zatytułowany „Lustro”, który zawierał singel „Trochę ciepła”. Piosenka okazała się ogromnym sukcesem, a płyta powtórzyła sukces poprzedniej, stając się złotą.

W 2008 roku, przybierając pseudonim Pearline, nagrała wokal do trzech piosenek na płytę „You Can Dance” DJ-a Remo, w tym do przebojowego nagrania tytułowego. W tym samym roku wystąpiła w trzeciej edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, ostatecznie zajmując 7. miejsce.

W 2009 roku z duetem Kalwi&Remi nagrała klubowy utwór „Lips”, a także udzieliła się w utworze „Taste Me All Day” na kolejnej płycie DJ-a Remo. W sierpniu odbyła się premiera Jej kolejnej solowej płyty zatytułowanej „Wojowniczka”, utrzymanej w repertuarze muzyki elektronicznej.

Na początku sierpnia 2014 roku opublikowała teledysk do utworu „Film”, a pod koniec października zaprezentowała klip do utworu „Ciszej”. 25 listopada tego samego roku ukazała się Jej kolejna płyta studyjna zatytułowana „Film”.

W kwietniu 2017 roku pojawił się nowy klip wokalistki „Doceń to”, który zebrała świetne recenzje wśród słuchaczy i zdobył czołowe miejsca w lokalnych rozgłośniach radiowych w całej Polsce. *

i

źródło: gosiaandrzejewicz.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.