Ewa Niespodziana

Licytacja zakończyła się: 18.07.2017 r.

Termin spotkania: 28.11.2017 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

28 listopada w restauracji Grand Kredens zwycięzca licytacji pan Piotr z Bielska-Białej wraz z osobą towarzyszącą panią Natalią miał okazję poznać finalistkę VI. edycji programu „Top Model Polska” Ewę Niespodzianą w trakcie wspólnego obiadu.

Pomimo wszechobecnych tego dnia korków w stolicy, wszyscy uczestnicy stawili się w Grand Kredensie punktualnie. Modelka od początku była bardzo optymistycznie nastawiona do Natalii i Piotra, otwarta i ciepła, dzięki czemu szybko zostały przełamane pierwsze lody. Na pewno pomógł w tym piękny bukiet kwiatów, który otrzymała Ewa. Sama tego dnia zadawała wiele pytań uczestnikom spotkania, interesowała się – co miłe – inicjatywą PoznajGwiazde.pl, jej organizacją oraz efektami we wspieraniu partnerskiej fundacji.

Jednym słowem kolejne niezwykle udane spotkanie, przy tej okazji należą się jak zwykle podziękowania całej ekipie restauracji Grand Kredens za wkład wniesiony w organizację eventu.

A co najważniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ewa Niespodziana to polska modelka, urodzona w miejscowości Wągrowiec w Wielkopolsce. Już jako dziecko marzyła o tym, by zostać modelką lub aktorką. Uwielbiała przebierać się, w często za duże ciuchy oraz odgrywać przeróżnie role.

W 2016 roku wzięła udział w VI edycji programu „Top Model Polska”, w której ostatecznie zajęła drugie miejsce, co z miejsca otworzyło Jej wiele drzwi w życiu zawodowym.

Nie potrafi usiedzieć w miejscu, jest odważna, zwariowana i kreatywna. W wolnym czasie pomaga dzieciom i młodzieży w nauce języka niemieckiego. Uwielbia grać w koszykówkę. Ludzie odbierają Ją jako osobę, której wszędzie jest pełno – jest prawdziwym wulkanem energii! Jej największym osiągnięciem jest to, że nauczyła się mówić głośno czego chce i oczekuje.

Pojawiła się na okładce lipcowego numeru magazynu „Playboy”. *

i

źródło: topmodel.tvn.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.