„Dorota was urządzi!”

Licytacja zakończyła się: 10.01.2017 r.

Gdzie i kiedy: 17.05.2017 r.
Gdzie: Warszawa

Więcej informacji

W licytacji, której Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą pozna pełną energii, przesympatyczną i bardzo zaradną Dorotę Szelągowską na planie programu TVN Style „Dorota was urządzi!”, gdzie będzie mógł z Nią swobodnie porozmawiać, uzyskać porady dotyczące swojego domu, a także będzie miał unikalną możliwość podpatrywania ekipy realizującej jeden z odcinków programu zwyciężyła pani Anna ze Słubic, gratulujemy!

Zwiedzane planu oraz spotkanie z Dorotą Szelągowską miało miejsce w Warszawie 17 maja 2017 roku. Niestety na wyraźną prośbę producentów programu nie mogliśmy opublikować zdjęć ze zwiedzania planu, natomiast otrzymaliśmy podziękowania od p. Anny oraz towarzyszącemu Jej p. Przemysławowi, tak więc event uznajemy za zakończony sukcesem!

A całkowity dochód ze zwycięskiej licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Dorota Szelągowska to dziennikarka, pisarka, projektantka wnętrz, dekoratorka, organizatorka eventów. Pracę w telewizji rozpoczęła jako osiemnastolatka w 1998 roku, prowadząc kultowy program „Rower Błażeja” w TVP1. W telewizji publicznej prowadziła także „Pytanie na Śniadanie”, a ze stacją TVN współpracowała jako scenarzystka programów „Taniec z Gwiazdami” oraz „Dzień Dobry TVN”.

Przez kilka lat, Dorota była związana z platformą NC+. Na antenie Kuchni+ prowadziła program „Dietosfera”, a w kanale DOMO+ współtworzyła flagowe produkcje „Hotelove”, „Dach nad Gwiazdami” oraz „Domy Gwiazd”.

Wiosną 2014 Dorota zagościła na antenie TVN Style. Najpierw prezentowała autorskie metamorfozy wnętrz, w programie „Stylowy Magazyn”, a od września 2014 aż do teraz w programie „Dorota was urządzi!” realizuje swoją wielką pasję – projektowanie oraz samodzielne wykonywanie dekoracji, a także drobnych prac budowlanych.

W 2016 roku na antenie TVN Style pojawił się kolejny program z udziałem Doroty „Polowanie na kuchnie”, a latem 2016 w TVN odbyła się premiera „Polowanie na mieszkanie”. *

i

* źródło: ManiaEvent.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.