Cezary Pazura

Licytacja zakończyła się: 08.03.2016 r.

Termin spotkania: 09.04.2016 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

9 kwietnia 2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie z jednym z najlepszych, najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów, samym Cezarym Pazurą, a wszystko to w trakcie vipowskiego, wspólnego obiadu w prestiżowej restauracji STREFA w Warszawie.

Na spotkaniu pojawił się Pan Wojciech z Warszawy, niestety nie mógł pojawić się drugi ze Zwycięzców licytacji, Pan Dariusz z Gdańska. Zatem na miejscu Pana Dariusza – na nasze zaproszenie i oczywiście akcept Pana Wojciecha – usiadł … właściciel restauracji, Pan Tadeusz!

Kolejne udane spotkanie, Pan Czarek był w świetnej formie i zabawiał rozmową wszystkich (włącznie z organizatorami … 😉 ). Zobaczcie poniżej galerię zdjęć z eventu już teraz (w tym z uwiecznionym na zdjęciu, naszym naczelnym fotografem Tomkiem!), zapraszamy!

A łączny dochód ze zwycięskich licytacji wsparł jak zwykle Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Cezarego Pazury przedstawiać nikomu nie trzeba. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów, a także twórcą autorskiego kabaretu. Zagrał w ponad 60 filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Cezary Pazura to wielokrotny laureat Złotej Kaczki. W 1991 i 1996 roku otrzymał Złote Lwy Gdańskie.

Rola w filmie „Psy 2. Ostatnia Krew” przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes. Grał m.in. u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Niezapomniane aktorskie kreacje stworzył w filmach: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Ajlawju” czy „Szczęśliwego Nowego Jorku”.

Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997, 2003. W 2012 r. za film „Weekend” otrzymał „Węża” w kategorii Reżyseria. *

i

* źródło: cezarypazura.pl, wikipedia.org

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.