Serial „Blondynka”

Licytacja zakończyła się: 30.07.2019 r.

Gdzie i kiedy: Bogatki koło Warszawy
Termin zwiedzania planu: 19.08.2019 r.

Więcej informacji

Dzień na planie zdjęciowym serialu „Blondynka” wygrał pan Michał z Zagnańska (to Jego trzecia wygrana w ramach naszej inicjatywy) i to On wraz z synem i żoną pojawił się 19 sierpnia w Bogatkach koło Warszawy, aby porozmawiać z aktorami i twórcami serialu, zdobyć Ich autografy oraz zrobić wspólne zdjęcia.

Tego dnia na planie mieli okazję spotkać m.in. Martę Żmudę-Trzebiatowską, Magdalenę Schejbal, Andrzeja Grabowskiego czy Krzysztofa Pluskotę. Dzień na planie był bardzo udany, a wiemy to dzięki panu Michałowi, który takimi oto słowami podsumował wizytę na planie: „To była nasza pierwsza wizyta na planie filmowym. Mogliśmy zobaczyć, jak wygląda profesjonalna produkcja telewizyjna, jak pracują poszczególni członkowie ekipy filmowej, reżyser, operator, dźwiękowy oraz aktorzy. No i najważniejsze, mogliśmy zamienić kilka słów z każdym członkiem ekipy oraz że wszystkimi gwiazdami serialu, które były na planie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a najbardziej mój Syn, który nawet został na chwilę operatorem kamery i reżyserem.”

Dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

„Blondynka” to polski serial emitowany od 2010 roku na antenie TVP1. Serial odniósł sukces komercyjny i zdobył dużą liczbę widzów, co skłoniło TVP1 do zamówienia drugiej serii, która powstała wiosną 2013. Następne serie powstają corocznie. Od 2014 w tytułowej roli Julię Pietruchę zastąpiła Joanna Moro, od 2016 Natalia Rybicka, a od 2019 Marta Żmuda Trzebiatowska.

Tytułowa bohaterka Sylwia Kubus jest lekarzem weterynarii, po konflikcie z współpracownikami wyjeżdża z Warszawy, gdyż nie chce dalej uczestniczyć w świecie kłamstw, oszustw, intryg itp. Przeprowadza się do Majaków, jednak szybko spostrzega, że to miejsce niczym nie różni się od tego, z którego przybyła. Bohaterka postanawia zmienić wieś na lepszą.

Serial jest realizowany m.in. w Białymstoku i Supraślu, a także w Warszawie. *

i

źródło: Media Corporation Sp. z o.o., wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.