Basia Kurdej-Szatan

Licytacja zakończyła się: 02.08.2016 r.

Termin spotkania: 23.09.2016 r.
Gdzie: restauracja Moonsfera, Centrum Olimpijskie w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Więcej informacji

Licytację spotkania z Barbarą Kurdej-Szatan w jednej z naszych prestiżowych restauracji w Warszawie wygrali: Pani Daniela z Mysłowic oraz Pan Krystian z Wroniaw!

Spotkanie odbyło się w piątkowe popołudnie 23 września 2016 roku w restauracji Moonsfera na szczycie Centrum Olimpijskiego. Pani Daniela przybyła na spotkanie wraz z synem Filipem, dla którego spotkanie z aktorką było prezentem urodzinowym (bardzo oryginalnym dodajmy!). Basia została przez 10-letniego Filipa przywitana wielkim lizakiem, natomiast od pana Krystiana otrzymała piękną różę oraz zestaw naturalnych kosmetyków, po czym wszyscy usiedli przy restauracyjnym stoliku.

Rozmowom jak zwykle nie było końca, zwłaszcza mały Filip miał wiele pytań odnośnie kariery aktorki, losów bohaterów serialu „M jak miłość” czy sztuczek, wykorzystanych przy realizacji reklam Playa, dzięki którym Barbara Kurdej-Szatan zapadła w pamięć nam wszystkim.

Spotkanie potrwało o wiele dłużej niż pierwotnie planowano, pełną galerię zdjęć ze spotkania znajdziecie w poniższej galerii, zapraszamy!

Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Barbara Kurdej-Szatan to to polska aktorka teatralna i telewizyjna oraz wokalistka i prezenterka. Jest absolwentką PWST w Krakowie. Od 2008 roku gra w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego „X Factor”, z którym była w finałowej piątce.

W 2013 rozpoczęła grę w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów, dzięki którym zdobyła ogromną popularność. Wtedy też otrzymała nominację w plebiscycie „Kobieta Roku TVN Turbo 2013”.

Znana jest także ze współprowadzenia wielkich imprez (w tym telewizyjnych), jak i małych eventów. W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Od 2014 roku wciela się w postać Joanny Tarnowskiej w serialu „M jak miłość”, grała również w takich filmach, jak na przykład „Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2” czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Ponadto od marca 2016 roku jest prowadzącą show TVP „Kocham Cię, Polsko!”.

W lutym 2015 otrzymała Telekamerę „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii „Aktorka”, a rok później powtórzyła sukces, otrzymując drugą Telekamerę w tej samej kategorii. *

i

* źródło: Barbara Kurdej-Szatan, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.