Arkadiusz Jakubik
Najwyższa kwota:
2400 zł

Licytacja zakończyła się: 14.05.2019 r.

Termin spotkania: 29.07.2019 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Włodarzewska 79 w Warszawie

Więcej informacji

„Kler”, „Dom zły”, „Cicha noc”, „Drogówka”, „Jestem mordercą”, „Jesteś Bogiem”, „Wesele” czy „13 posterunek 2”. Co łączy te tytuły? Znakomite kreacje aktorskie Arkadiusza Jakubika, z którym 29 lipca mieli okazję spotkać się Jacob wraz z żoną Lucyną z niemieckiej miejscowości Sindelfingen oraz Tomasz z Warszawy!

Spotkanie z aktorem i wokalistą zespołu rock and rollowego Dr Misio, który przybył wraz ze swoją żoną Agnieszką Matysiak, zorganizowaliśmy w restauracji Trattoria da Antonio, w nowo otwartej, bo ledwie kilka miesięcy temu, lokalizacji przy ul. Włodarzewskiej 79 w Warszawie. Dla Jacoba spotkanie z Arkadiuszem był to prezent od żony Lucyny, która odprowadziła męża na miejsce i … już została;)

Spotkanie w nietypowym, bo aż pięcioosobowym składzie jak zwykle rozpoczęło się od tradycyjnych zdjęć „na ściance”, po czym wszyscy mogli dać się porwać rozmowom w trakcie pysznego obiadu. Warto dodać, że spotkanie trwało ponad 5 godzin, co świadczy o jednym – było to niezwykle udane spotkanie!

Potwierdzeniem tego jest podsumowanie przez Lucynę: „Wypieki na policzkach nam ciągle nie zeszły:). Jesteśmy pod ciągłym wrażeniem spotkania z artystami, których bardzo lubimy i którzy okazali się być wspaniałymi i ciepłymi ludźmi, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem i doświadczeniem. Pawle Ty jako organizator sprawdziłeś się w 100%,wszystko wyszło bardzo sprawnie i odbywało się w bardzo milej atmosferze ,poniekąd za sprawą przepięknej restauracji. Dziękujemy pięknie za zorganizowanie nam przeżycia, które pewnie na długo zapadnie nam w pamięci.”. Natomiast Tomasz dodał: „Było dużo lepiej niż się spodziewałem. Także to ja dziękuje za akcje na której korzysta tak wiele stron.”

Dziękujemy za te bardzo miłe słowa i cieszymy się, że po raz kolejny stanęliśmy na wysokości zadania! A poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Arkadiusz Jakubik to polski aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, a także piosenkarz i wokalista. Czterokrotny laureat Orła w kategorii „Najlepsza drugoplanowa rola męska”.

Już jako ośmiolatek zagrał w filmie Tadeusza Kijańskiego „Okrągły tydzień”. Dwa lata później wystąpił u tego samego reżysera w filmie „…cóżeś ty za pani…”. W roku 1992 ukończył PWST we Wrocławiu. Przygodę z teatrem na dobre zaczął od debiutu na deskach Operetki Warszawskiej w 1993 roku. Wcześniej próbował swoich sił w Teatrze Kalambur we Wrocławiu, szybko jednak podjął decyzję o przeprowadzce do Warszawy.W latach 1997-2000 był aktorem warszawskiego Teatru Rampa.

Zagrał w wielu serialach telewizyjnych. Popularność przyniosła mu rola Rysia w sitcomie „13 posterunek 2”. Na dużym ekranie pojawiał się często jako odtwórca ról drugoplanowych. Za rolę notariusza w „Weselu” Wojciecha Smarzowskiego otrzymał nominację do nagrody Orzeł.

Główną rolę Smarzowski powierzył mu w dramacie „Dom Zły”. Jakubik jest również autorem słuchowisk radiowych, został laureatem głównej nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Słuchowisk Radiowych. Zajmował się także dubbingiem – jego głosem przemawiali bohaterowie popularnych kreskówek.

Jest wokalistą rock and rollowej grupy muzycznej Dr Misio. *

i

źródło: HIGH SPOT in.trin.sic, filmweb.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.