Anna Wyszkoni

Licytacja zakończyła się: 16.05.2017 r.

Termin spotkania: 10.12.2017 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

W niedzielne popołudnie 10 grudnia w restauracji Strefa przy ul. Próżnej 9 w Warszawie panowie Piotr z Bielska-Białej (którego gościliśmy już drugi raz) oraz Andrzej z Lidzbarka Warmińskiego (po raz czwarty w naszej inicjatywie!) mieli okazję zjeść obiad w towarzystwie jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, niezwykle charyzmatycznej artystki Anny Wyszkoni.

Anna pojawiła się na spotkaniu w towarzystwie Macieja Durczaka, swojego managera i jednocześnie właściciela Rock House Entertainment, z którym przy jednym stoliku usiedli organizatorzy. Natomiast przy najważniejszym tego dnia stoliku w przepięknie udekorowanej świątecznie sali restauracji w najlepsze trwały rozmowy na tematy wszelakie. Jakie? Tego zdradzić nie możemy, ale wystarczy powiedzieć, że spotkanie trwało ponad 4 godziny! Wokalistka od początku była otwarta i jednocześnie bardzo skromna, czym na pewno wpłynęła na pozytywną atmosferę w trakcie obiadu.

Na koniec spotkania artystka została poproszona o złożenie autografów na zdjęciach, swojej płycie, a nawet na koszulce „made by Lidzbark Warmiński”, wpisała się także do księgi gości restauracji. Uczestnikom ciężko było się rozstać, co ewidentnie jest dowodem na to, że po prostu warto organizować tak udane spotkania, z czego bardzo się cieszymy. To także zasługa jak zawsze profesjonalnej obsługi całej ekipy Strefy, za co bardzo dziękujemy! A nam nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Was do obejrzenia poniższej galerii zdjęć ze spotkania.

Całkowity dochód ze zwycięskich licytacji wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Wyszkoni to pochodząca z Tworkowa na Górnym Śląsku wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt.

Jej pierwszy solowy album „Pan i Pani” uzyskał status Podwójnej Platynowej Płyty przekraczając nakład 60 tys. egzemplarzy. W 2012 roku Ania wydała swój drugi autorski album pt. „Życie jest w porządku”, który już po dwóch miesiącach sprzedaży otrzymał status Złotej Płyty, a w maju 2015 r. stał się, tak jak pierwszy, Podwójnie Platynowy.

Anna Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. W 2010 czasopismo „Machina” umieściło ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”.

31 marca 2017 roku artystka wydała swój najnowszy album pt. „Jestem tu nowa”. *

i

* źródło: aniawyszkoni.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.