Anna Mrozowska

Licytacja zakończyła się: 23.05.2023 r.

Termin spotkania: 19.10.2023 r.
Gdzie: restauracja Słoik, ul. Złota 11 w Warszawie

Więcej informacji

19 października 2023 r. w restauracji Słoik przy ul. Złotej 11 w samym centrum Warszawy z Anną Mrozowską, aktorką teatralną, telewizyjną i filmową, którą można oglądać w takich produkcjach jak na przykład „Wotum nieufności”, „Behawiorysta”, „Barwy szczęścia” czy „Ludzie i Bogowie”, która jako lektorka współpracuje m.in. z platformami Storytel i Audioteka, spotkał się Wojciech z Warszawy wraz z osobą towarzyszącą, która pojawiłą się last minute w miejsce  drugiego ze zwycięzców Sebastiana z Płocka, który z przyczyn osobistych musiał zrezygnować z udziału.

Po raz kolejny dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Mrozowska to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, a także lektorka, absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej. W ostatnich latach teatralnie związana z niezależną grupą Potem-o-tem oraz Teatrem Komedia w Warszawie.

Grała w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Wotum nieufności”, „Behawiorysta”, „Ludzie i Bogowie” czy „Barwy szczęścia”. Można było Ją oglądać w nagradzanym na wielu festiwalach filmie “Supernova”, a także w „Ja teraz kłamię”, „The End” czy „Na chwilę na zawsze”.

Jako lektor współpracuje m.in. z platformami Storytel i Audioteka, udźwiękawia również gry komputerowe. Wkrótce będzie można ją oglądać w nowym filmie Kuby Michalczuka „Miało Cię nie być”.

i

źródło: Anna Mrozowska i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.