Anna Korcz

Licytacja zakończyła się: 29.09.2014 r.

Termin spotkania: 29.11.2014 r.
Gdzie: Ośrodek "Zacisze Pomiechówek" Anny Korcz (~40 km od Warszawy)

Więcej informacji

Tym razem to sama Gwiazda, charyzmatyczna aktorka Anna Korcz ugościła 29 listopada 2014 r. zwycięzców licytacji – Pana Andrzeja i Pana Roberta z AK Media Dystrybucja – w restauracji swojego Ośrodka Zacisze w Pomiechówku niedaleko Warszawy.

Swoich gości w andrzejkowy wieczór Anna Korcz powitała w przepięknie odrestaurowanej sali swego Zacisza. Pan Andrzej obdarował Gwiazdę okazałym bukietem kwiatów i jak zwykle gadżetami swojej firmy. Wspólnym rozmowom niezwykle gościnnej aktorki z uczestnikami spotkania towarzyszył zapach i charakterystyczny trzask palącego się w kominku drewna. Natomiast wspaniały nastrój spotkania potęgowały ozdoby świetlne, znajdujące się na zewnątrz a doskonale widoczne przez oszkloną ścianę sali.

Pomimo lekkiej niedyspozycji zdrowotnej, Anna Korcz pokazała się z jak najlepszej strony i bardzo dużo opowiadała o swoim zawodzie, samym Zaciszu, a nawet o swoim życiu prywatnym. W trakcie spotkania na sali pojawił się pupil aktorki – mały piesek, który był oczywiście zainteresowany wszystkimi obecnymi w sali i ich torbami… 😉

Do stołu dosiadł się także mąż i manager aktorki, a zarazem współwłaściciel Zacisza, Pan Paweł Pigoń, z którym przedstawiciele AK Media Dystrybucja również z entuzjazmem rozmawiali. Wszyscy uczestnicy spotkania jeszcze długo będą wspominać czas spędzony w niezwykłym miejscu, jakim jest Ośrodek Anny Korcz „Zacisze” w Pomiechówku.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony został na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Annie Korcz za zaproszenie, niezwykłą gościnność i miłą atmosferę spotkania, a wszystkim innym polecić to niespotykane gdzie indziej i wyjątkowe miejsce.

Zapraszamy poniżej do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania!


Anna Korcz w 1992 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i otrzymała nagrodę Agencji Aktorskiej „Passa”. Została nagrodzona główną nagrodą na X Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych. Na początku swojej kariery współpracowała z Teatrem Współczesnym w Warszawie.

Obecnie związana jest z Teatrem 6. piętro, Teatrem Kamienica, Teatrem Mapa Wrażeń we współpracy z Teatrem Imka. Była założycielką własnej Fundacji „Stop Przemocy – o Godność Człowieka”. Jest właścicielką Ośrodka „Zacisze” w Pomiechówku nad Wkrą pod Warszawą. W 2005 roku wzięła udział w I edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym zajęła piąte miejsce.

Znana z ról w takich filmach jak na przykład: „Operacja Samum”, „Chopin. Pragnienie miłości”, „Ja wam pokażę!” czy „Ryś”. Występuje również gościnnie w wielu serialach, a przede wszystkim jest doskonale wszystkim znana z roli Izabeli Brzozowskiej w serialu „Na Wspólnej”. *

i

* źródło: wikipedia i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.