Anna Karczmarczyk

Licytacja zakończyła się: 03.07.2018 r.

Termin spotkania: 03.08.2018 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, Al. Jerozolimskie 119

Więcej informacji

W piątek 3 sierpnia mieliśmy okazję organizować spotkanie z uroczą aktorką Anną Karczmarczyk, znaną z wielu świetnych ról zarówno na dużym, jak i na małym ekranie, m.in. „Galerianki”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Za marzenia”, a także zwyciężczynią 5. edycji tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”.

W warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio – lecz tym razem nie przy ul. Żurawiej 18, a przy Al. Jerozolimskich 119, gdzie mieści się druga restauracja pod tą marką – przy wspólnym stoliku z aktorką mieli okazję usiąść zwycięzcy licytacji z Warszawy: Karolina oraz Paweł.

Jak się okazało, Karolina oraz Ania mają wspólnych znajomych i to była jedna z przyczyn, dla których ta pierwsza wzięła udział w licytacji. Takie przyjemne z pożytecznym. Natomiast dla Pawła było to pierwsze tego typu doświadczenie, zatem jaki był efekt spotkania..?

Jak zwykle rozpoczęło się ono od … dużej ilości śmiechu oraz części oficjalnej, czyli sesji zdjęciowej, czego efekty macie okazję zobaczyć poniżej. W zaciszu restauracji przy wyśmienitym jedzeniu rozmowom nie było końca, cała trójka świetnie dogadywała się między sobą, dzięki czemu panowała swobodna atmosfera i otwartość w żywej dyskusji na tematy bardziej i mniej ważne. Czyli standard, który lubimy zarówno my, ale przede wszystkim uczestnicy spotkań w ramach naszej inicjatywy. Dziękujemy uczestnikom, Ani oraz partnerskiej restauracji!

Dochód ze zwycięskich licytacji ponownie wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Karczmarczyk to polska aktorka, urodzona w Warszawie. Na małym ekranie zadebiutowała już w 2003 roku w serialu TVN „Na Wspólnej”, jednak prawdziwą popularność przyniosła Jej rola w kinowym hicie „Galerianki” z 2009 roku, za którą otrzymała nominację do nagrody „Złota Kaczka” za najlepszą rolę kobiecą, nagrodę za debiut aktorski na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” oraz nagrodę aktorską na Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego.

Jest absolwentką Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych, a także absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2016 roku brała udział w piątej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Jacek Jeschke, z którym zajęła ostatecznie 1. miejsce, tym samym zdobywając Kryształową Kulę!

Niedawno zakończyła się emisja 1. sezonu serialu TVP „Za marzenia”, w którym zagrała jedną z trzech głównych ról. Aktorka zagrała również w filmach „Weekend”, „Chce się żyć” oraz „Kochanie, chyba cię zabiłem”. Znana jest również z ról w serialach „M jak miłość”, „Hotel 52”, „Na dobre i na złe” oraz „Ojciec Mateusz”.

Pasjonuje się jazdą konną, tańcem towarzyskim, karate oraz śpiewem*

i

źródło: agencja Bumerang, fokus.tv, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.