Anna Dereszowska
Najwyższa kwota:
2200 zł

Licytacja zakończyła się: 21.07.2020 r.

Termin spotkania: 22.09.2020 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

„Lejdis”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mayday”, „Złotopolscy”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Przyjaciółki”. Co łączy te tytuły? Świetne kreacje aktorskie gwiazdy kolejnej naszej licytacji, czyli znakomitej Anny Dereszowskiej, z którą obiad przy jednym stoliku zjedli panowie Paweł z miejscowości Bicester w Wielkiej Brytanii oraz Sławomir ze Świebodzina (to już Jego czwarta wygrana u nas!) !

Co najistotniejsze, dochód wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Dereszowska to aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

W 2002 roku debiutowała aktorsko rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje także z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena.

Rozpoznawalność przyniosło Jej role w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „Złotopolscy”, „Klub szalonych dziewic”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Odwróceni”, „Niania w wielkim mieście”, „Przyjaciółki”, a także w filmach, jak np. „Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech” czy „Mayday”.

W 2010 wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 roku, nakładem EMI Music Poland, wydała debiutancki album studyjny pt. „Już nie zapomnisz mnie”. Wystąpiła w teledyskach do piosenek De Mono: „Siedem dni”, „Patrzę w Ciebie”, „Listy wiatrem unoszone” i „Jednym zdaniem”, a także w wideoklipie do utworu zespołu Buldog „Elita”.

Była opiekunką zwycięskiej drużyny drugiej edycji programu TVN „Mali giganci” oraz uczestniczką programów rozrywkowych Polsatu: „Ranking gwiazd” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła trzecie miejsce w finale, wcześniej wygrywając dwa odcinki konkursowe.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.