Anna Dereszowska

Licytacja zakończyła się: 21.07.2020 r.

Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Anną udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie lipiec - listopad br. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

„Lejdis”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mayday”, „Złotopolscy”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Przyjaciółki”. Co łączy te tytuły? Świetne kreacje aktorskie gwiazdy kolejnej naszej licytacji, czyli znakomitej Anny Dereszowskiej, z którą obiad przy jednym stoliku zjedzą panowie Paweł z miejscowości Bicester w Wielkiej Brytanii oraz Sławomir ze Świebodzina (to już Jego czwarta wygrana u nas!), serdecznie gratulujemy!

Co najistotniejsze, dochód wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Dereszowska to aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

W 2002 roku debiutowała aktorsko rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje także z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena.

Rozpoznawalność przyniosło Jej role w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „Złotopolscy”, „Klub szalonych dziewic”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Odwróceni”, „Niania w wielkim mieście”, „Przyjaciółki”, a także w filmach, jak np. „Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech” czy „Mayday”.

W 2010 wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 roku, nakładem EMI Music Poland, wydała debiutancki album studyjny pt. „Już nie zapomnisz mnie”. Wystąpiła w teledyskach do piosenek De Mono: „Siedem dni”, „Patrzę w Ciebie”, „Listy wiatrem unoszone” i „Jednym zdaniem”, a także w wideoklipie do utworu zespołu Buldog „Elita”.

Była opiekunką zwycięskiej drużyny drugiej edycji programu TVN „Mali giganci” oraz uczestniczką programów rozrywkowych Polsatu: „Ranking gwiazd” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła trzecie miejsce w finale, wcześniej wygrywając dwa odcinki konkursowe.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie sierpień – listopad br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.