Ania Karwan
Najwyższa kwota:
1400 zł

Licytacja zakończyła się: 13.10.2020 r.

Termin spotkania: 03.08.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, Al. Jerozolimskie 119 w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, finalistki 7. edycji „The Voice of Poland”, uczestniczki 11. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, wokalistki Ani Karwan wylicytowali pan Mateusz z Tanowa oraz pani Paulina z Ujazdu, dziękujemy i gratulujemy!

W ramach tej licytacji po raz kolejny wsparliśmy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ania Karwan to polska wokalistka, zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, nominowana do Fryderyków 2020 za Fonograficzny Debiut Roku.

Szerszej publiczności dała się poznać w VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Podczas „przesłuchań w ciemno” brawurowo wykonała utwór „Purple Rain” z repertuaru Prince’a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu TOP TEN GLOBAL VOICE 2016.

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 r., był radiowy przebój „Głupcy”, który obecnie zyskał ponad 15 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel z albumu, artystka wybrała „Czarny Świt” – poruszającą balladę i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać.

Trzecim singlem promowanym przez Artystkę jest utwór „Słucham Cię w radiu co tydzień”, który przyniósł Artystce aż trzy nagrody na 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

Trudno jednak nazywać Anię debiutantką, na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos od lat można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, „Legendy Polskie”, gdzie wspólnie z Matheo przypomniała przebój Zdzisławy Sośnickiej „Aleja Gwiazd” oraz  „The Secret Game” z filmu „Ukryta gra”, który wszedł do kin 8 listopada 2019 r.

i

źródło: 7management.eu i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.