Angelika Żmijewska
Najwyższa kwota:
3000 zł

Licytacja zakończyła się: 21.12.2021 r.

Termin spotkania: 25.07.2022 r.
Gdzie: restauracja Słoik, ul. Złota 11 w Warszawie

Więcej informacji

Damian z Rudy Śląskiej (wygrał już po raz drugi) oraz Piotr z Otwocka (to Jego czwarta wygrana) 25 lipca 2022 roku mieli okazję zjeść obiad w towarzystwie wokalistki zespołu disco polo Topky i byłej członkini Top Girls, Angeliki Żmijewskiej w restauracji Słoik przy ul. Złotej 11 w Warszawie.

Całkowity dochód z licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej akcji, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Angelika Żmijewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Fani muzyki tanecznej usłyszeli o niej, gdy wspólnie z zespołem Top Girls zdobywała szczyty list przebojów takimi utworami, jak np. „Mleczko”. Od niedawna piosenkarka występuje razem z Paulą Karpowicz w zespole Topky, który szturmem podbija listy przebojów hitami „Szpile” czy „Bez wad”.

Pasją Angeliki – oprócz rzecz jasna śpiewania – jest masaż, specjalizuje się zwłaszcza w japońskim masażu twarzy Kobido, który sama wykonuje, mając odpowiednio zdobyte uprawnienia i ukończony kurs.

i

źródło: disco-polo.info i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.