Aleksandra Szwed

Licytacja zakończyła się: 14.11.2017 r.

Termin spotkania: 07.02.2018 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W środę 7 lutego w restauracji Grand Kredens zorganizowaliśmy pierwsze w 2018 roku spotkanie z aktorką, piosenkarką oraz prezenterką telewizyjną Aleksandrą Szwed.

Tego dnia z Olą przy jednym stoliku zasiadł pan Igor z Łodzi, od którego na przywitanie otrzymała pokaźny bukiet róż. Niestety, drugi ze zwycięzców licytacji, pan Przemysław z Krakowa, ze względów osobistych dosłownie w ostatniej chwili musiał odwołać swój przyjazd na spotkanie, my natomiast zadbaliśmy o to, aby mógł zamienić z Olą choć kilka słów przez telefon.

Aktorka pojawiła się w restauracji ze swoją managerką Jeannette Przytulską z Korotki Music. Po przywitaniu i części oficjalnej (wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz pamiątkowe zdjęcia) Ola oraz pan Igor rozpoczęli trwające kilka godzin spotkanie. Było wesoło, było wiele (u)śmiechu, oboje świetnie czuli się w swoim towarzystwie.

Jak widać w poniższej galerii zdjęć, na pamiątkowe zdjęcie z Olą zdążył załapać się także pan Mikołaj Miszczak, właściciel restauracji Grand Kredens. Pierwsze, ale nie ostatnie w tym roku, tradycyjnie bardzo udane spotkanie. I o to chodzi w naszej inicjatywie!

Co najważniejsze, całkowity dochód z licytacji wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Aleksandra Szwed to niezwykle utalentowana aktorka, piosenkarka i prezenterka. Z równie wielkim powodzeniem występuje na teatralnej, jak i muzycznej scenie. Ma charyzmatyczny, soulowy głos i oryginalną urodę.

Zasłynęła z roli Elizy w serialu „Rodzina zastępcza”, a ponadto zagrała także w wielu innych produkcjach: „Niania”, „Teraz albo nigdy”, „Daleko od noszy”, „Ranczo”, „Na krawędzi”, „Barwy Szczęścia”. Aleksandra wzięła także udział w kilku programach rozrywkowych. Zwycięstwem w pięknym stylu zakończył się jej występ w show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Podobnie było w przypadku programu „Viva Królowie Densfloru”. W maju 2016 roku artystka zwyciężyła w 5. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a wygraną 100 tysięcy zł przekazała Fundacji „Dom w Łodzi”.

Aktorstwo to nie jedyne zajęcie Aleksandry, jest doświadczonym konferansjerem. Prowadziła wiele wydarzeń kulturalnych, modowych, tanecznych czy okolicznościowych. Była gospodarzem programów telewizyjnych „Operacja Stylówa” w MTV oraz „Ekipa na swoim” w Polsacie. W maju 2016 Aleksandra Szwed prowadziła jeden z koncertów POLSAT Superhit Festiwal w Sopocie. Rok 2017  przywitała jako prowadząca Sylwestrową Moc Przebojów w POLSACIE. Od listopada 2016 do marca 2017 Ola prowadziła program #dzieńdobryWP.

Od kilku lat jest związana z Korotki Music i koncertuje z zespołem Marcina Przytulskiego The CzadMakers w trzech odsłonach: popowo -rockowej, jazzowo-swigowej i zimowo-kolędowej. Wspólnie wydali single „Ach ten Pan” 2013, „Powiedz, że nie kochasz” 2016, „Gotowi na miłość” 2017. Teledyski „Powiedz, że nie kochasz” i „Gotowi na miłość” wyreżyserowała Aleksandra.

Najnowszy wspólny projekt Aleksandry Szwed i Korotki Music to autorska nowość w świecie show-biznesu, to sztuka teatralna i warsztaty dla biznesu „Na linii strzału”. W tym wydarzeniu Ola gra z Markiem Siudymem i wraz z nim prowadzi warsztaty z teatralizacji życia. *

i

źródło: Korotki Music i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.