Aleksandra Pisula
Najwyższa kwota:
1800 zł

Licytacja zakończyła się: 05.04.2022 r.

Termin spotkania: 10.11.2022 r.
Gdzie: restauracja Si, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie jednej z najbardziej popularnych i przebojowych aktorek młodego pokolenia Aleksandry Pisuli wygrali panowie Jakub oraz Rafał, obaj ze stolicy, serdecznie gratulujemy! Na spotkaniu 10 października 2022 roku w restauracji Si pojawił się drugi ze zwycięzców, niestety pan Jakub musiał zrezygnować z przyczyn osobistych i po wspólnych ustaleniach Jego miejsce zajął Sebastian z Łodzi.

Cały dochód z licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej akcji, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Aleksandra Pisula – aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Znana m.in z seriali „Wojenne Dziewczyny”, „Król”, „Osiecka” czy filmów „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, a także „Atak Paniki”, którego jest również współscenarzystką. Współpracuje z Teatrem Ochoty w Warszawie.

i

źródło: Aleksandra Pisula i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.