Agnieszka Kołodziejska
Najwyższa kwota:
4100 zł

Licytacja zakończyła się: 06.12.2022 r.

Termin spotkania: 02.06.2023 r.
Gdzie: restauracja "U Kucharzy w Arsenale" przy ul. Długiej 52 w Warszawie

Więcej informacji

Agnieszkę Kołodziejską, dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną, znaną z anteny Radia ZET oraz z Polsat Play, gdzie prowadzi program „Polacy za Granicą”, mieli okazję poznać panowie Tomasz z Łowicza oraz Radosław z Białegostoku, który na spotkanie przybył wraz ze swoją małżonką.

Licytując, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agnieszka Kołodziejska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest głosem Radia ZET oraz prowadzącą program „Polacy za Granicą” w Polsat Play, gdzie przedstawiane są historie Polaków, którzy wyemigrowali z kraju.

Jak sama o sobie pisze: „Pracuję w radiu już połowę mojego życia. Czasem romansuję z telewizją, ale to tylko sporadyczne skoki w bok i zawsze wracam do pierwszej, jedynej i największej miłości.

Wyznaję zasadę, że radio to nie praca. To styl życia. Kocham kino i wyzwania pod postacią dalekich podróży do nieoczywistych miejsc. Czytam papierowe książki, niektóre po kilka razy, a na ścianie w kuchni zapisuję kredą zasłyszane od innych mądrości. Najbardziej lubię tę od Coco Chanel. W wolnej chwili zapraszam na gołąbki, nikt nie robi ich lepiej ode mnie”.

i

źródło: radiozet.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.