Agnieszka Kołodziejska
Najwyższa kwota:
3200 zł

Licytacja zakończyła się: 28.11.2023 r.

Termin spotkania: 21.03.2024 r.
Gdzie: Baila Show & Dining, ul. Grzybowska 60 w Warszawie

Więcej informacji

Panowie Krzysztof z Warszawy oraz Sebastian z Łodzi (absolutny rekordzista jeśli chodzi o ilość wygranych w historii naszej inicjatywy, bo już 21, oczko!) mieli okazję poznać osobiście Agnieszkę Kołodziejską, dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną, znaną z anteny Radia ZET oraz z Polsat Play, gdzie prowadzi program „Polacy za Granicą”, autorkę książki „Polacy na emigracji” w trakcie spotkania, które odbyło się 21 marca 2024 roku w znanej warszawskiej restauracji Baila Show & Dining!

Cały dochód z licytacji wesprze po raz kolejny Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agnieszka Kołodziejska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest głosem Radia ZET oraz prowadzącą program „Polacy za Granicą” w Polsat Play, gdzie przedstawiane są historie Polaków, którzy wyemigrowali z kraju.

Jak sama o sobie pisze: „Pracuję w radiu już połowę mojego życia. Czasem romansuję z telewizją, ale to tylko sporadyczne skoki w bok i zawsze wracam do pierwszej, jedynej i największej miłości.

Wyznaję zasadę, że radio to nie praca. To styl życia. Kocham kino i wyzwania pod postacią dalekich podróży do nieoczywistych miejsc. Czytam papierowe książki, niektóre po kilka razy, a na ścianie w kuchni zapisuję kredą zasłyszane od innych mądrości. Najbardziej lubię tę od Coco Chanel. W wolnej chwili zapraszam na gołąbki, nikt nie robi ich lepiej ode mnie”.

i

źródło: radiozet.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.