Agnieszka Kaczorowska

Licytacja zakończyła się: 05.01.2016 r.

Termin spotkania: 06.02.2016 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Za nami pierwsze spotkanie w 2016 roku w ramach PoznajGwiazde.pl! W klimatycznej restauracji Grand Kredens zorganizowaliśmy spotkanie pomiędzy przesympatyczną i naturalną aktorką i tancerką Agnieszką Kaczorowską, a Panią Angeliką z Gdańska – która udział w evencie dostała w prezencie od swego męża, Pana Dariusza – oraz Panem Wojciechem ze Stęszewa.

Spotkanie zaliczamy do jak najbardziej udanych, a jego efekty możecie już zobaczyć w poniższej galerii!

A co najistotniejsze, łączny dochód ze zwycięskich licytacji jak zwykle wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Agnieszka Kaczorowska to aktorka i wybitna tancerka. Jako 6-letnia dziewczynka zaczęła grać w popularnym serialu „Klan”, wcielając się w rolę Bożenki Lubicz. W tej roli możemy ją oglądać do dziś.

Jej największą pasją jest jednak taniec, posiada najwyższą klasę taneczną „S”. Zdobyła najwyższe możliwe do zdobycia trofea, a w 2010 roku w Austrii została Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich!

Od trzech sezonów bierze udział jako tancerka w kolejnych edycjach programu „Taniec z Gwiazdami”, w którym już dwukrotnie znalazła się w finale. Wraz z Krzysztofem Wieszczkiem zdobyła Kryształową Kulę, a z Łukaszem Kadziewiczem zajęła drugie miejsce w show.

Prywatnie uwielbia gotować dla przyjaciół, czytać dobre książki i poznawać świat. Prowadzi blog oraz własny kanał YouTube, na którym prezentuje swoje taneczne etiudy. *

i

* źródło: PR&Management BlogStar

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.