Agata Biernat

Licytacja zakończyła się: 27.11.2018 r.

Termin spotkania: 12.02.2019 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, Al. Jerozolimskie 119 w Warszawie

Więcej informacji

Panowie Piotr z Tarnowa oraz Marcin z Chełma wygrali licytację spotkania w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie z Agatą Biernat, modelką i zapaloną sportsmenką, zdobywczynią tytułu Miss Polonia 2017, serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Spotkanie odbyło się we wtorek 12 lutego we włoskiej restauracji Trattoria da Antonio przy Al. Jerozolimskich 119 w Warszawie. Agata na przywitanie otrzymała od każdego ze zwycięzców licytacji wielki bukiet kwiatów, po czym uczestnicy zapozowali do serii zdjęć.

Jako że wiek każdej z trójki uczestników spotkania był zbliżony, było mnóstwo tematów do rozmów; zarówno tych poważnych, jak i zabawnych. Na pierwszy rzut oka było widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Dzięki czemu kolejny raz my – organizatorzy mamy powód do dumy! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć ze spotkania.

I tym razem dochód ze zwycięskich licytacji wsparł  partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agata Biernat jest instruktorką fitness i tancerką. W listopadzie 2017 wygrała konkurs Miss Polonia, a w grudniu 2018 roku stanęła do kolejnej rywalizacji, tym razem o koronę Miss World 2018.

Jak sama mówi, „przetańczyła” większość życia. Specjalizuje się w technikach modern, hip-hop, a od kilku lat także pole dance. Stała bywalczyni siłowni, propaguje zdrowy styl życia prowadząc treningi fitness, oraz wykłady motywacyjne.

Perfekcyjnie łączy życie oraz karierę modelki i sportsmenki. *

i

źródło: management Agaty Biernat i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.