Reklama

PoznajGwiazde.pl to nowatorska platforma internetowa, na której organizujemy licytacje spotkań z Gwiazdami świata muzyki, sportu, filmu, biznesu czy kultury oraz eventy pośrednio związane z Gwiazdami. Co 3 tygodnie inna Gwiazda lub event, a wszystko to w szczytnym celu!

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę za spotkanie, wraz z osobą towarzyszącą ma okazję poznać Gwiazdę podczas wspólnego lunchu w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie.

i

Dlaczego warto zainteresować się nami i brać udział w licytacjach spotkań z Gwiazdami? Oto SIEDEM głównych powodów:

1. Świetna okazja do poznania osobiście (wraz z osobą towarzyszącą) Gwiazdy i porozmawiania z Nią twarzą w twarz przy wspólnym lunchu w jednej z prestiżowych, partnerskich restauracji

2. Bardzo oryginalna forma nagrody dla Twoich najlepszych pracowników, którym firma ufunduje lunch ze znaną osobą twarzą w twarz!

3. Okazja do bezpośredniej reklamy Twojej firmy poprzez wręczanie Gwiazdom gadżetów z logo Twojej firmy, które sfotografowane, można potem wykorzystać w ramach promocji firmy, aktywnie działającej w obszarze Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność biznesu)

4. Wsparcie szczytnej idei, jaką jest budowa pierwszej w Polsce protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

5. Zdjęcia ze spotkań kolportowane są do największych mediów w Polsce, dzięki czemu Twoja firma ma dodatkową, bardzo wartościową reklamę!

6. Gwiazdy chętnie publikują zdjęcia ze spotkań na swoich oficjalnych profilach na Facebooku czy Instagramie

7. Zamożna grupa docelowa inicjatywy PoznajGwiazde.pl

i

Na poniższym zdjęciu prezentujemy kompilację reklamowania się poprzez naszą inicjatywę firmy AK Media Dystrybucja, która wręcza Gwiazdom firmowe gadżety. Ty też tak możesz, a reklama Twojej firmy ze znaną osobą pójdzie w świat!

Kolaż zdjęć do reklamy

i

A może interesuje Cię wyłącznie możliwość umieszczenia logo Twojej firmy „na ściance” lub reklama na naszej witrynie? Sprawdź zatem naszą ofertę tutaj!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.