Partnerzy PoznajGwiazde.pl

FRK 300pxFundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi Partnerem Strategicznym naszej inicjatywy!
Fundacja ta została ustanowiona w 1991 r. w Zabrzu przez samego prof. Zbigniewa Religę w celu wprowadzania do praktyki klinicznej najnowszych metod i technik ratowania ludzkiego życia, w sytuacji gdy zagrożone jest serce; wspierania kardiochirurgii i dziedzin pokrewnych oraz działalności w zakresie ochrony i promocji zdrowia, rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej.
Autorskim projektem Fundacji jest budowa pozaustrojowego systemu wspomagania serca dla dzieci – czyli protezy serca RELIGA HEART ®PED. I właśnie jego budowę od 9 grudnia 2014 r. wspieramy poprzez nasz portal, gdyż cały dochód z każdej zwycięskiej licytacji przeznaczony jest na budowę pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED (przeczytaj więcej o protezie).

A więcej informacji o naszej współpracy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii, jak i o samej Fundacji, znajdziecie tutaj.

i

logo GoldVentureGoldVenture Izabella Faber-Kuc zarządza serwisem PoznajGwiazde.pl.
Firma odpowiedzialna jest za pełne zarządzanie serwisem PoznajGwiazde.pl oraz za organizację spotkań w ramach inicjatywy PoznajGwiazde.pl.

i

Grand Kredens to restauracja z 15 letnią tradycją o najwspanialszym wnętrzu w Warszawie.
Jasna przestrzeń to styl Francji – zachęca do rozkoszowania się królewską dziczyzną. Kameralna część klubowa to skarbnica wybornych win i bogatej historii ich bukietu. Ostatnia część restauracji stylizowana jest na przedwojenne mieszczańskie mieszkanie, które dodaje kolorytu kuchni Polskiej Kredensu.

i

pogrubione_trattoria LOGORestauracja Trattoria da Antonio powstała z namiętności do kuchni włoskiej oraz stylu życia barwnej i gorącej Sycylii.
Miłość i pasję do tego regionu zaszczepił tam Szef Antonio. To On jest pomysłodawcą oraz sercem tego miejsca! Restauracji od początku przyświeca maksyma: „La famiglia è il più importante”, czyli „rodzina jest najważniejsza”. A Ich goście to właśnie Ich „famiglia”.

i

iLogo2Agencja fotograficzna „Oko Na Świat” (ONS) z Warszawy zajmuje się codziennym dokumentowaniem wydarzeń z życia publicznego.
Głównym obszarem działalności agencji (lecz nie jedynym) jest fotografowanie wydarzeń ze świata Gwiazd, a także dystrybucja tychże materiałów do ogólnopolskich wydawnictw zarówno drukowanych, jak i internetowych.

i

przelewy24_3Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych poznańskiej firmy DialCom24.
Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Poprzez serwis Przelewy24 obsługiwany jest cały proces płatności, zawieranych poprzez serwis PoznajGwiazde.pl.

i
i

Do dnia 8 grudnia 2014 r. włącznie Partnerem Strategicznym inicjatywy PoznajGwiazde.pl była Fundacja „Dr Clown”. Razem wsparliśmy podopiecznych Fundacji w ramach programu zakupu protez kończyn w wyniku chorób onkologicznych i po wypadkach!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.