Partnerzy PoznajGwiazde.pl

FRK 300pxFundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi Partnerem Strategicznym naszej inicjatywy!
Fundacja ta została ustanowiona w 1991 r. w Zabrzu przez samego prof. Zbigniewa Religę w celu wprowadzania do praktyki klinicznej najnowszych metod i technik ratowania ludzkiego życia, w sytuacji gdy zagrożone jest serce; wspierania kardiochirurgii i dziedzin pokrewnych oraz działalności w zakresie ochrony i promocji zdrowia, rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej.
Autorskim projektem Fundacji jest budowa pozaustrojowego systemu wspomagania serca dla dzieci – czyli protezy serca RELIGA HEART ®PED. I właśnie jego budowę od 9 grudnia 2014 r. wspieramy poprzez nasz portal, gdyż cały dochód z każdej zwycięskiej licytacji przeznaczony jest na budowę pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED (przeczytaj więcej o protezie).

A więcej informacji o naszej współpracy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii, jak i o samej Fundacji, znajdziecie tutaj.

i

logo GoldVentureGoldVenture Izabella Faber-Kuc zarządza serwisem PoznajGwiazde.pl.
Firma odpowiedzialna jest za pełne zarządzanie serwisem PoznajGwiazde.pl oraz za organizację spotkań w ramach inicjatywy PoznajGwiazde.pl.

i

Restauracja Future & Wine to najprostsza i najbogatsza zarazem współczesna kuchnia polska i europejska.
Najprostsza, bo u nas technika kulinarna jest w całości podporządkowana sezonowym smakom i ukazaniu jakości produktów. Najbogatsza, bo szukamy najlepszych jakościowo produktów na rynku.

i

Raj w Niebie to pierwsza w Polsce restauracja specjalizująca się w kuchni hawajskiej i serwująca poke bowle.
Specjalnością są świeże, aromatyczne dania łączące kuchnię amerykańską, japońską i składniki rodem z Hawajów. Poszukiwacze nowych smaków odkryją tu nieznane kulinarne lądy. W samym centrum miasta, w zabytkowym wnętrzu pełnym egzotycznych roślin, poczujecie się jak w raju.

i

Słoik jest restauracją inspirowaną tradycyjnymi, polskimi smakami w nowoczesnym wydaniu.
Nazwa nawiązuje do domowej kuchni, domowych przetworów oraz do wszystkich produktów, które można schować do weków. Restauracja gotuje na bazie naturalnych, zdrowych i świeżych produktów, a większość dań podawana jest właśnie w słoikach.

i

Restauracja Si to przestrzeń inspirowana kuchnią włoską, gdzie luźna atmosfera łączy się z dobrym, prostym jedzeniem w przystępnych cenach.
Oprócz autentycznej i nowoczesnej kuchni, Si wyróżniają ręcznie robione makarony i najwyższej jakości oliwy włoskie, dostępne do kupienia na miejscu.

i

Restauracja U Kucharzy w Arsenale to lokal z bogatą historią, a przyświecającą myślą było i nadal jest tworzenie unikatowego miejsca, zapewniającego wyśmienite dania kuchni polskiej oraz niepowtarzalny klimat.
Restauracja zapewnia wyjątkową ucztę dla podniebienia, oferując wyśmienite dania kuchni polskiej. Harmonijne połączenie smaków i aromatów, a także niezwykle apetycznej prezentacji sprawia, że Goście przez długi czas wspominają prawdziwe dzieła wychodzące spod rąk kucharzy.

i

Baila Show & Dining  to o wiele więcej niż koncept gastronomiczny. To o wiele więcej niż klub. Baila to pierwszy lokal, w którym idealnie harmonizują wyjątkowe występy artystyczne i najlepsze jedzenie z najdalszych zakątków świata. Smaki i barwy Ameryki Południowej w centrum Warszawy? Tylko w Baila!
Codziennie po godzinie 18:00 w Baila serwowana jest także najlepsza shisha w Warszawie. Oferta obejmuje wybór ponad 30 różnych smaków, różne stopnie intensywności palenia i 3 rodzaje sziszy. A w tym specjalność lokalu – sheesha Baila. Stworzoną w oparciu o technologię high-tech, z podświetlanym dzbanem wypełnionym owocami i cybuchem ze świeżego ananasa.

i

Logo2Agencja fotograficzna „Oko Na Świat” (ONS) z Warszawy zajmuje się codziennym dokumentowaniem wydarzeń z życia publicznego.
Głównym obszarem działalności agencji (lecz nie jedynym) jest fotografowanie wydarzeń ze świata Gwiazd, a także dystrybucja tychże materiałów do ogólnopolskich wydawnictw zarówno drukowanych, jak i internetowych.

i

przelewy24_3Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych poznańskiej firmy DialCom24.
Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Poprzez serwis Przelewy24 obsługiwany jest cały proces płatności, zawieranych poprzez serwis PoznajGwiazde.pl.

i
i

Do dnia 8 grudnia 2014 r. włącznie Partnerem Strategicznym inicjatywy PoznajGwiazde.pl była fundacja „Dr Clown”. Razem wsparliśmy podopiecznych fundacji w ramach programu zakupu protez kończyn w wyniku chorób onkologicznych i po wypadkach.

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.