Na czym to polega?

Spotkania i eventy twarzą w twarz z Gwiazdami!

PoznajGwiazde.pl to nowatorska inicjatywa, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu, telewizji czy sztuki, którą do tej pory widziałeś/-aś tylko w telewizji, Internecie czy w gazetach lub wygrać uczestnictwo jako VIP w najrozmaitszych eventach, pośrednio związanych z Gwiazdami! Co 3 tygodnie inna Gwiazda lub event!

Poprzez naszą witrynę www masz możliwość wzięcia udziału w licytacji, dotyczącej wygrania spotkania podczas obiadu lub kolacji ze znaną osobą, którą lubisz, podziwiasz lub po prostu szanujesz. Masz szansę zadać ciekawe pytania, usłyszeć zabawne historie „z pierwszej ręki”, porozmawiać zarówno o historiach z pierwszych stron gazet, jak i o codziennym życiu każdego z nas. A to wszystko w miłej atmosferze, którą zapewnią prestiżowe, partnerskie restauracje, znajdujące się na szczytach rankingów najlepszych restauracji w Polsce!

kolaz-2016-fb

Ale czy na pewno warto brać udział w licytacjach na PoznajGwiazde.pl? Zdjęcia oraz krótkie relacja z dotychczasowych spotkań Zwycięzców licytacji z Gwiazdami udowadniają, że jak najbardziej! Dowody znajdują się tutaj.

Jakiś czas temu postanowiliśmy urozmaicić ofertę o licytacje udziału w niepowtarzalnych wydarzeniach, pośrednio związanych z Gwiazdami. Do tej pory udało się nam zorganizować m.in. licytacje epizodów w serialach „Ranczo”, „Na Wspólnej”, „19+”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” i „M jak Miłość”, dzień z zespołami Red Lips, Weekend czy Łobuzy przy okazji jednego z ich koncertów, a także przejazd samochodem rajdowym na prawym fotelu Krzysztofa Hołowczyca czy Kajetana Kajetanowicza!

Tworzyć, pomagając innym …

… bo dobrze łączyć przyjemne z pożytecznym. Często słyszy się, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Jednakże czym byłby świat, gdyby każdy miał wyłącznie takie podejście? Od samego początku szukaliśmy pomysłu, dzięki któremu możliwa będzie pomoc innym. I tak wpadliśmy na pomysł projektu PoznajGwiazde.pl! Dochód z każdej zwycięskiej licytacji, dotyczącej wygrania spotkania z gwiazdą przeznaczamy na budowę i wdrożenie do użytku protezy sztucznego serca dla dzieci przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Wychodzimy z założenia, że każda dodatkowa złotówka, nawet ta jedna, przyczyni się do uratowania czyjegoś zdrowia lub nawet życia!

16 listopada 2018 roku podczas XXVII koncertu „Serce za Serce” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, który  odbył się  w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Paweł Kuc – twórca i manager generalny inicjatywy PoznajGwiazde.pl – otrzymał statuetkę „Przyjaciela Fundacji” za dotychczasową współpracę i osiągnięcia!

To wielki zaszczyt i prestiż, bowiem zarówno w trakcie tamtego koncertu, jak i w przeszłości takie wyróżnienie otrzymywały naprawdę wielkie i znane firmy
, jak np. Good Food S.A., Fabryka Mebli „Bodzio”, Spółdzielnia Pszczelarska APIS, Kanlux S.A. czy Bank PKO S.A. To także kolejny już „stempel wiarygodności” dla naszej inicjatywy, otrzymany od partnerskiej fundacji (pierwsze wyróżnienie otrzymaliśmy w 2016 roku z okazji jubileuszu 25-lecia FRK im. prof. Zbigniewa Religi).

Kto stoi za projektem PoznajGwiazde.pl?

Paweł Kuc – pomysłodawca i założyciel, a obecnie Manager Generalny PoznajGwiazde.pl. Pełnomocnik firmy GoldVenture, która zarządza portalem PoznajGwiazde.pl oraz organizuje spotkania w ramach niniejszej inicjatywy. Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Już podczas studiów dziennych założył własną firmę, działającą w sektorze IT, gdzie koordynował wszystkie aspekty działalności firmy; począwszy od opracowania strategii, przez marketing, w tym marketing internetowy, zarządzanie kadrami aż po pozyskiwanie zleceniodawców.

Kolejnym etapem kariery zawodowej było stanowisko Managera ds. Strategii i Rozwoju w Grupie zNatury Sp. z o.o.
w projekcie sklepu z ekologiczną żywnością i eko kosmetykami – zNatury.pl. Zajmował się tam przede wszystkim wszelkimi działaniami marketingowymi i PR, współpracą z partnerami, analizą rynku i rentowności produktów, a także przejął zarządzanie działem HR. Uczestniczył też w planowaniu koncepcji realizacji, rozwoju i wreszcie w starcie drugiego przedsięwzięcia w ramach Grupy – pośrednika usług kurierskich GlobKurier.pl.

Bezpieczeństwo informacji i danych dzięki Certum Commercial SSL

Bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną oraz potwierdzenie wiarygodności naszej witryny www gwarantuje zastosowanie certyfikatu Certum Commercial SSL, zapewniającego weryfikację naszej domeny oraz szyfrowane połączenia do 256 bitów. Stosowanie certyfikatu SSL jest zalecane przez GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych, jaki na właścicieli stron www nakłada Ustawa o ochronie danych osobowych.

Bezpieczne płatności gwarantowane przez system Przelewy24

PoznajGwiazde.pl nie przechowuje żadnych informacji z kart kredytowych, systemów płatności online i przelewów internetowych. Cały proces płatności został powierzony wyspecjalizowanemu serwisowi Przelewy24, którego właścicielem jest firma DialCom24 Sp. z o.o.

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem podczas pobierania Twoich danych osobowych jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Po przystąpieniu do realizacji zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Partnera Przelewy24 (np. banku, którego jesteś Klientem), a po zakończonej transakcji wrócisz na witrynę PoznajGwiazde.pl.

Jak działa mechanizm płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24, obrazuje poniższa infografika:

zasada

Informujemy, że w chwili obecnej nie można zapłacić kartą kredytową poprzez system Przelewy24, gdyż operatorzy kart płatniczych nie wspierają serwisów, w których odbywają się licytacje. PayPalTaką możliwość udostępniliśmy więc przy wykorzystaniu systemu PayPal, który uruchamiamy na życzenie Użytkownika. Należy jednak pamiętać, iż w tym przypadku doliczamy opłatę dodatkową w wysokości prowizji, jaką PayPal pobiera od danej kwoty, także przy transakcjach transgranicznych (wszystkie tabele opłat znajdują się tutaj).

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.