Na czym to polega?

Spotkania i eventy twarzą w twarz z Gwiazdami!

PoznajGwiazde.pl to nowatorska inicjatywa, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu, telewizji czy sztuki, którą do tej pory widziałeś/-aś tylko w telewizji, Internecie czy w gazetach lub wygrać uczestnictwo jako VIP w najrozmaitszych eventach, pośrednio związanych z Gwiazdami! Co 3 tygodnie inna Gwiazda lub event!

Poprzez naszą witrynę www masz możliwość wzięcia udziału w licytacji, dotyczącej wygrania spotkania podczas obiadu lub kolacji ze znaną osobą, którą lubisz, podziwiasz lub po prostu szanujesz. Masz szansę zadać ciekawe pytania, usłyszeć zabawne historie „z pierwszej ręki”, porozmawiać zarówno o historiach z pierwszych stron gazet, jak i o codziennym życiu każdego z nas. A to wszystko w miłej atmosferze, którą zapewnią prestiżowe, partnerskie restauracje, znajdujące się na szczytach rankingów najlepszych restauracji w Polsce!

kolaz-2016-fb

Ale czy na pewno warto brać udział w licytacjach na PoznajGwiazde.pl? Zdjęcia oraz krótkie relacja z dotychczasowych spotkań Zwycięzców licytacji z Gwiazdami udowadniają, że jak najbardziej! Dowody znajdują się tutaj.

Jakiś czas temu postanowiliśmy urozmaicić ofertę o licytacje udziału w niepowtarzalnych wydarzeniach, pośrednio związanych z Gwiazdami. Pierwszą z nich była licytacja epizodycznej roli w najpopularniejszym polskim serialu „Ranczo” wraz z wizytą na planie, a kolejne to udział w nagraniu świątecznych odcinków „Familiady”, współprowadzenie wraz z Jankesem porannej audycji na żywo w Radiu ESKA, licytacja epizodu w sztandarowym serialu stacji TVN „Na Wspólnej”, pokonanie odcinka specjalnego samochodem rajdowym w roli pilota Krzysztofa Hołowczyca, zaproszenie na mecz drużyny żużlowej Get Well Toruń wraz z wejściem do „parku maszyn” czy kolejna licytacja epizodu, tym razem w serialu „Na dobre i na złe”!

Licytacje groszowe na PoznajGwiazde.pl

Obok standardowego systemu licytacji, pod koniec 2017 roku wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce zupełną nowość, jeśli chodzi o akcje charytatywne – system uczestniczenia w licytacjach groszowych. System licytacji groszowych jest niespodzianką i wielkim udogodnieniem dla osób, które do tej pory być może miały ochotę wesprzeć naszą inicjatywę i tym samym partnerską fundację, ale licytowane kwoty okazywały się zaporowe.

Kupując pakiety tak zwanych „bitek” (rodzaj wirtualnej waluty, pozwalającej na przebijanie w licytacjach groszowych), wchodzi się do gry o zwycięstwo w tym rodzaju licytacji, co jest szansą na wygranie identycznej nagrody, jak w przypadku wygranej w licytacji standardowej, a jednocześnie każdy zakupiony pakiet bitek wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Pakiety bitek zaczynają się już od 5 złotych, dzięki czemu w naszych licytacjach może wziąć udział dosłownie każdy!

Na czym polega licytowanie w licytacjach groszowych, przejrzyście ukazane jest w kilku krokach na poniższej infografice (kliknij na nią, aby powiększyć):

Tworzyć, pomagając innym …

… bo dobrze łączyć przyjemne z pożytecznym. Często słyszy się, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Jednakże czym byłby świat, gdyby każdy miał wyłącznie takie podejście? Od samego początku szukaliśmy pomysłu, dzięki któremu możliwa będzie pomoc innym. I tak wpadliśmy na pomysł projektu PoznajGwiazde.pl! Dochód z każdej zwycięskiej licytacji, dotyczącej wygrania spotkania z Gwiazdą przeznaczony będzie na budowę i wdrożenie do użytku protezy sztucznego serca dla dzieci przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Wychodzimy z założenia, że każda dodatkowa złotówka, nawet ta jedna, przyczyni się do uratowania czyjegoś zdrowia lub nawet życia!

Misją projektu PoznajGwiazde.pl jest umożliwienie osobistego poznania popularnych w Polsce osób ze świata sportu, filmu, muzyki, biznesu, sztuki czy polityki przez każdego z nas dzięki organizacji spotkań ich zwycięzców z Gwiazdami, a także udział w innych, ogólnopolskich przedsięwzięciach, tym samym umożliwiając zbliżenie się do Gwiazd bliżej niż kiedykolwiek przedtem.

Kto stoi za projektem PoznajGwiazde.pl?

Paweł Kuc – pomysłodawca i założyciel, a obecnie Manager Generalny PoznajGwiazde.pl. Pełnomocnik firmy GoldVenture, która zarządza portalem PoznajGwiazde.pl oraz organizuje spotkania w ramach niniejszej inicjatywy. Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Już podczas studiów dziennych założył własną firmę, działającą w sektorze IT, gdzie koordynował wszystkie aspekty działalności firmy; począwszy od opracowania strategii, przez marketing, w tym marketing internetowy, zarządzanie kadrami aż po pozyskiwanie zleceniodawców.

Kolejnym etapem kariery zawodowej było stanowisko Managera ds. Strategii i Rozwoju w Grupie zNatury Sp. z o.o.
w projekcie sklepu z ekologiczną żywnością i eko kosmetykami – zNatury.pl. Zajmował się tam przede wszystkim wszelkimi działaniami marketingowymi i PR, współpracą z partnerami, analizą rynku i rentowności produktów, a także przejął zarządzanie działem HR. Uczestniczył też w planowaniu koncepcji realizacji, rozwoju i wreszcie w starcie drugiego przedsięwzięcia w ramach Grupy – pośrednika usług kurierskich GlobKurier.pl.

Bezpieczeństwo informacji i danych dzięki Certum Commercial SSL

Bezpieczeństwo danych przesyłanych drogą elektroniczną oraz potwierdzenie wiarygodności naszej witryny www gwarantuje zastosowanie certyfikatu Certum Commercial SSL, zapewniającego weryfikację naszej domeny oraz szyfrowane połączenia do 256 bitów. Stosowanie certyfikatu SSL jest zalecane przez GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych, jaki na właścicieli stron www nakłada Ustawa o ochronie danych osobowych.
Bezpieczeństwo poruszania się po naszej witrynie można zweryfikować, klikając na poniższą pieczęć Certum SSL:

Bezpieczne płatności gwarantowane przez system Przelewy24

PoznajGwiazde.pl nie przechowuje żadnych informacji z kart kredytowych, systemów płatności online i przelewów internetowych. Cały proces płatności został powierzony wyspecjalizowanemu serwisowi Przelewy24, którego właścicielem jest firma DialCom24 Sp. z o.o.

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem podczas pobierania Twoich danych osobowych jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Po przystąpieniu do realizacji zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Partnera Przelewy24 (np. banku, którego jesteś Klientem), a po zakończonej transakcji wrócisz na witrynę PoznajGwiazde.pl.

Jak działa mechanizm płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24, obrazuje poniższa infografika:

zasada

Informujemy, że w chwili obecnej nie można zapłacić kartą kredytową poprzez system Przelewy24, gdyż operatorzy kart płatniczych nie wspierają serwisów, w których odbywają się licytacje. PayPalTaką możliwość udostępniliśmy więc przy wykorzystaniu systemu PayPal, który uruchamiamy na życzenie Użytkownika. Należy jednak pamiętać, iż w tym przypadku doliczamy opłatę dodatkową w wysokości prowizji, jaką PayPal pobiera od danej kwoty, także przy transakcjach transgranicznych (wszystkie tabele opłat znajdują się tutaj).

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.