Trening personalny z Akopem Szostakiem

Pierwszy ze zwycięzców licytacji treningu personalnego z Sylwią lub Akopem Szostak, pan Piotr z Otwocka odbył już trening pod okiem Akopa Szostaka. Jak wrażenia? Oddajmy mu głos:

Akop Szostak jest miłym i sympatycznym gościem znający się dobrze na tym co robi. Na treningu z nim skupiliśmy się przede wszystkim na nogach, bo za tą partią mam problemy. Pokazał mi ćwiczenia, które powinienem wykonywać na nogi, a przede wszystkim pokazał mi technikę oraz jak dokładnie wykonywać ćwiczenia.

Przez cały trening miałem problem z poprawnym wykonywaniem ćwiczeń, ale Akop za każdym razem gdy widział, że źle wykonuje ćwiczenia, podchodził do mnie tłumaczył jeszcze raz jak to zrobić i pokazywał to nas własnej osobie. Cały trening przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a po samym treningu miałem przez kilka dni zakwasy, bo rozruszałem mięśnie nóg jak nigdy dotąd!

Trening z Akopem dał mi nowe podejście do tej dyscypliny sportu, polecam Akopa jako osobistego trenera personalnego.”

Cieszy nas udany event! Warto wspomnieć, że pan Piotr otrzymał ponadto bon o wartości 500 zł od Olimp Sport Nutrition na zakup odżywek lub suplementów.

Przy okazji dodajmy, że pani Małgorzata jako drugi ze zwycięzców licytacji odbędzie trening pod okiem Sylwii Szostak na przełomie sierpnia i września br.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.