Startujemy z nowym sezonem PoznajGwiazde.pl!

Nareszcie! Miło nam poinformować, że najbliższa licytacja spotkania z byłym mistrzem świata w boksie, a obecnie świetnym biznesmenem Dariuszem Michalczewskim startuje tylko u nas w najbliższy wtorek, tj. 15 września br. jak zwykle o godzinie 19:00 i potrwa 2 tygodnie!

UWAGA! Tym razem w jednej z najbardziej prestiżowych restauracji w Warszawie, wraz z Gwiazdą najbliższej licytacji, usiądzie aż TRZECH zwycięzców, którzy – na wzór ostatniej licytacji epizodu i dnia na planie serialu „Ranczo” – wylicytują najwyższą kwotę.

To nowość, nad którą pracowaliśmy ostatnie 3 tygodnie – Inicjatywa PoznajGwiazde.pl, a tym samym spotkania w świetnej atmosferze z Gwiazdami dostępne NAPRAWDĘ dla KAŻDEGO z Was. Dlaczego? Mianowicie w większości przypadków nie będą potrzebne tysiące złotych, żeby uczestniczyć w evencie.

Oczywiście jak zwykle dochód z licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

Nie mogliście się doczekać? My też!

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.