Prestiżowa statuetka „Przyjaciel Fundacji” dla PoznajGwiazde.pl!

Stało się! Podczas XXVII koncertu „Serce za Serce” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, który odbył się 16 listopada 2018 roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Paweł Kuc – twórca i manager generalny inicjatywy PoznajGwiazde.pl – otrzymał statuetkę „Przyjaciela Fundacji” za dotychczasową współpracę i osiągnięcia!

To wielki zaszczyt, bowiem i dziś i w przeszłości takie wyróżnienie otrzymywały naprawdę wielkie i znane firmy, jak np. Good Food S.A., Fabryka Mebli „Bodzio”, Spółdzielnia Pszczelarska APIS, Kanlux S.A. czy Bank PKO S.A. To także kolejny już „stempel wiarygodności” dla naszej inicjatywy, otrzymany od partnerskiej fundacji (pierwsze wyróżnienie otrzymaliśmy 2 lata temu z okazji jubileuszu 25-lecia FRK im. prof. Zbigniewa Religi).

Piątkową uroczystość uświetniły najpiękniejsze arie, duety i najlepsze fragmenty chóralne pochodzące z dzieł operowych, które znajdują się w repertuarze opery, takie jak fragmenty wielkich dzieł klasyków – m.in. „Moc przeznaczenia”, „Nabucco”, „Traviata”  i „Aida” G. Verdiego;  „Carmen” G. Bizeta, „Turandot” G. Pucciniego, czy wreszcie „Romeo i Julia” Ch. Gounoda (spektakl nagrodzony aż 3 Złotymi Maskami), a także walce najsłynniejszych kompozytorów operetkowych.

Dziękujemy za to wyróżnienie, dziękujemy gwiazdom i wszystkim licytującym, bo to przecież Wasza zasługa!

Krótką relację wraz z potężną galerią zdjęć z koncertu znajdziecie na portalu dziennikzachodni.pl.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.