Potrenuj wspólnie ze Szmalem, Bieleckim, Jureckim czy Lijewskim!

Czy kiedykolwiek marzyliście o strzeleniu bramki Sławomirowi Szmalowi, wymianie podań z Michałem Jureckim czy Krzysztofem Lijewskim? A może chcielibyście spróbować obronić „bombę” od Karola Bieleckiego lub po prostu porozmawiać o taktyce z trenerem kielczan oraz reprezentacji Polski Talantem Dujszebajewem? Jeśli tak, mamy dla Was coś specjalnego!

Już od wtorku serdecznie zapraszamy do licytowania wspólnego treningu z zawodnikami Vive Tauron Kielce, aktualnym Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski oraz zwycięzcą Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016, będą mieli okazję poznać zawodników i trenerów klubu – m.in. Sławomira Szmala, Karola Bieleckiego, Michała Jureckiego, Krzysztofa Lijewskiego, Julena Aginagalde czy trenera Talanta Dujszebajewa – zdobyć Ich autografy oraz zrobić wspólne zdjęcia!

Ponadto każdy Zwycięzca licytacji otrzyma podwójną wejściówkę do sektora VIP z dostępem do cateringu na jeden z meczów kielczan.

W tej licytacji aż dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy, otrzymają podwójne zaproszenie (dla siebie i osoby towarzyszącej) na trening oraz jeden z meczów Vive Tauron Kielce w sektorze VIP z dostępem do cateringu. Wygraną można przekazać bliskiej osobie np. w formie prezentu.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.