Podjęliśmy współpracę z restauracją Future & Wine

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z warszawską restauracją Future & Wine, chwaloną m.in. w słynnym, żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau! Co możemy powiedzieć o restauracji? Oddajmy głos właścicielowi i szefowi kuchni zarazem, Michałowi Słykowi:

„Nasza kuchnia to oryginalne połączenie kuchni polskiej i europejskiej w zupełnie innym wydaniu. Wszystkie produkty są starannie dobierane przez naszego szefa kuchni, który zawsze stara się stworzyć danie które zachwyci Państwa kubki smakowe. Jest to kuchnia oparta na daniach robionych od podstaw, bez używania półproduktów czy ulepszaczy smaku. Korzystamy z produktów najwyższej jakości aby w pełni ukazać znakomitość prostych produktów. Nasze składniki pochodzą z upraw lokalnych sadowników i rolników, którzy gwarantują nam znakomitą jakość i świeżość owoców oraz warzyw.

Posiadamy szeroki wachlarz alkoholi. Karta win współgra z produktami wykorzystywanymi w naszej kuchni. Dla pasjonatów piwa posiadamy również nalewaki z piwami kraftowymi. Połączenie tych wyjątkowych atutów to kwintesencja Restauracji Future, której misją jest propagowanie najlepszych tradycji kulinarnych naszego kraju oraz nadanie polskiej kuchni należnej rangi. Nasza restauracja z każdym dniem dąży do osiągnięcia doskonałości i spełnienia oczekiwań naszych gości.”

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.