Po 10 miesiącach wracamy z organizacją spotkań!

Wracamy i my! Po 10 miesiącach od organizacji ostatniego spotkania, po zamknięciu na prawie 2/3 roku branży gastronomicznej i po tym, jak pozwoliliśmy wziąć głęboki oddech naszemu partnerowi w pierwszych tygodniach od odmrożenia branży, nareszcie możemy gościć znanych oraz zwycięzców licytacji w progach sieci restauracji Trattoria da Antonio.

Niestety przez ten czas zdarzyło się wiele, w tym bardzo smutna informacja pod koniec zeszłego roku o śmierci szefa kuchni restauracji, śp. Antonio Centorrino, od której sieć wzięła swoją nazwę.

Życie jednak musi toczyć się dalej, wierzymy też, że pan Antonio z racji tego, że był bardzo pogodnym człowiekiem, uśmiecha się do nas z góry, widząc nas dziś w Jego restauracji. A dziś mamy niesamowitą przyjemność gościć znakomitą aktorkę filmową i teatralną Karolinę Gorczycę, z którą przy jednym stoliku mają okazję usiąść Aneta z Warszawy – pojawiła się na spotkaniu w zastępstwie zwycięzcy licytacji Pawła z brytyjskiej miejscowości Bicester, który nie mógł dziś być z nami – oraz Krystian z Wroniaw, którego to już trzecia wygrana licytacja!

Atmosfera jest znakomita, po początkowej tremie śladu nie było w mig, pierwsze efekty niniejszym prezentujemy, a wkrótce więcej!

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.