Na nagraniu świątecznych odcinków „Familiady”

W poniedziałkowe popołudnie 30 listopada br. mieliśmy przyjemność być na nagraniu dwóch odcinków specjalnych teleturnieju Familiada!

W pierwszym odcinku, który emitowany będzie w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, drużynami były ekipy serialu „Barwy Szczęścia” kontra „O mnie się nie martw”. Natomiast drugi, noworoczny odcinek to starcie pomiędzy światowej sławy śpiewakami operowymi, a drużyną Teatru Muzycznego ROMA.

Na nagraniach obu odcinków byliśmy razem z Piotrem z Krakowa i Pawłem z Grodziska Wielkopolskiego, którzy wygrali licytację i tym samym zaproszenia na ten bardzo oryginalny dzień.

Dziękujemy za postawę przemiłego, przesympatycznego gospodarza teleturnieju Karola Strasburgera, który bardzo profesjonalnie i z wielkiego serca zaangażował się osobiście w to, aby obaj Zwycięzcy licytacji czuli się tego dnia wyjątkowo.

Które drużyny okazały się zwycięskie? Czy zdobyte zostały nagrody główne? Tego wszystkiego dowiecie się 25 grudnia 2015 r. oraz 1 stycznia 2016 r. w telewizyjnej Dwójce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dnia na planie poniżej!

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.