Weź udział w akcji #KawaZeZnanymiOnline

Zapraszamy serdecznie do udziału w nowym projekcie twórców inicjatywy PoznajGwiazde.pl, projekcie o nazwie #KawaZeZnanymiOnline, który jest pomysłem na stworzenie oryginalnej akcji charytatywnej w tak trudnym dla nas wszystkich czasie – rozmowy ze znanymi osobami … online, tj. poprzez Skype!

W dniach 30 kwietnia – 10 maja br. na platformie charytatywni.allegro.pl zorganizujemy licytacje rozmów video ze znanymi osobami online, za pośrednictwem np. Skype. Proponujemy formułę rozmowy online „przy kawie”, która potrwałaby minimum 30 minut. Oczywiście jeśli rozmówcy mieliby ochotę porozmawiać dłużej – sky is the limit!

Pragniemy udowodnić, że nawet teraz da się organizować pomysłowe idee, które wesprą szczytny cel. Ba! Chcemy wręcz przekuć w sukces sytuację związaną z tym, że wszyscy – chcąc, nie chcąc – jesteśmy zmuszeni do pozostania w swoich domach.

Akcji przyświeca szczytny cel – całkowity dochód z licytacji na www.charytatywni.allegro.pl wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny (więcej o Fundacji oraz o protezie serca dla dzieci znajduje się tutaj).

Wszelkie informacje odnośnie zacnych uczestników akcji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku w tym miejscu, zapraszamy raz jeszcze!

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.