#HoteleWszczytnymCelu ruszyły!

Kochani, przed Świętami Bożego Narodzenia mamy dla Was coś specjalnego. Na charytatywni.allegro.pl właśnie ruszyły licytacje specjalnych voucherów na pobyt w najlepszych polskich 5- i 4-gwiazdkowych hotelach nad morzem, w górach, na Mazurach czy w mieście w ramach akcji specjalnej #HoteleWszczytnymCelu!

Pomimo bardzo trudnego okresu, który czeka w najbliższym czasie polskie hotele, udało nam się podjąć współpracę z prestiżowymi obiektami, jak na przykład hotel Mikołajki, Elements Hotel w Świeradowie-Zdroju, pięciogwiazdkowe hotele Radisson Blu oraz Niebieski w Krakowie, Szlak Bursztynowy w nadmorskim Jarosławcu, hotel Anders w słynnych Starych Jabłonkach na Mazurach czy klimatyczny No Name Luxury Hotel & SPA w Łapszach Niżnych niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. A także wiele więcej!

Licytacje potrwają do czwartku 22 grudnia do godziny 19:00, w tym miejscu znajdziecie je wszystkie, a cały dochód z licytacji wesprze oczywiście naszego Partnera Strategicznego, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.