Urszula Radwańska
Najwyższa kwota:
10000 zł

Licytacja zakończyła się: 20.12.2022 r.

Kto: W licytacji wygra jedna osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę
Kiedy: termin treningu tenisowego oraz kawy po nim (tj. tego samego dnia) zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna)
Gdzie: klub Mera, Al. Bohaterów Września 12 w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Pan Patryk z Warszawy wygrał trening tenisowy oraz kawę z zawodową tenisistką Urszulą Radwańską w warszawskim klubie Mera, w którym Ula trenuje na co dzień, serdecznie gratulujemy!

Po raz kolejny cały dochód z licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Urszula Radwańska to urodzona w niemieckiej miejscowości Ahaus polska tenisistka, zwyciężczyni jednego turnieju WTA w grze podwójnej. Zdobywczyni juniorskiego Małego Szlema w grze podwójnej w 2007 roku (French Open, Wimbledon i US Open), triumfatorka juniorskiego Wimbledonu 2007 w grze pojedynczej oraz finalistka juniorskiego US Open 2007 w grze pojedynczej oraz juniorskiego Australian Open 2007 w grze podwójnej.

Reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Trzecia najwyżej klasyfikowana polska zawodniczka w historii rankingu WTA.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– W licytacji wygra jedna osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę;

– Konkretny termin treningu tenisowego oraz kawy po treningu (tego samego dnia) – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Trening oraz kawa po nim odbędzie się w warszawskim klubie tenisowym Mera;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.