Urszula Radwańska
Najwyższa kwota:
10000 zł

Licytacja zakończyła się: 20.12.2022 r.

Kiedy: 11.02.2023 r.
Gdzie: klub Mera, Al. Bohaterów Września 12 w Warszawie

Więcej informacji

Pan Patryk z Warszawy wygrał trening tenisowy oraz kawę z zawodową tenisistką Urszulą Radwańską w warszawskim klubie Mera, w którym Ula trenuje na co dzień, serdecznie gratulujemy!

Po raz kolejny cały dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Urszula Radwańska to urodzona w niemieckiej miejscowości Ahaus polska tenisistka, zwyciężczyni jednego turnieju WTA w grze podwójnej. Zdobywczyni juniorskiego Małego Szlema w grze podwójnej w 2007 roku (French Open, Wimbledon i US Open), triumfatorka juniorskiego Wimbledonu 2007 w grze pojedynczej oraz finalistka juniorskiego US Open 2007 w grze pojedynczej oraz juniorskiego Australian Open 2007 w grze podwójnej.

Reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Trzecia najwyżej klasyfikowana polska zawodniczka w historii rankingu WTA.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.