Tomasz Oświeciński

Licytacja zakończyła się: 31.01.2017 r.

Termin spotkania: 10.04.2017 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Spotkanie z Tomaszem Oświecińskim odbyło się 10 kwietnia 2017 roku w Grand Kredensie. Udział w spotkaniu wylicytowała pani Małgorzata z Grójca oraz pan Rafał z Zambrowa, którego jednak tego dnia z przyczyn osobistych zabrakło.

Goście stawili się nawet przed czasem z bardzo dobrymi humorami, jako że tego dnia czuć było w stolicy prawdziwą wiosnę. Po ciepłym przywitaniu zaprosiliśmy gości do wspólnych zdjęć „na ściance”, które – jak się okazało – jedni uwielbiają, a innych przeraża (kto czuł się na ściance jak ryba w wodzie..? 😉 ). Potem było już wyłącznie lepiej – pyszne jedzenie, świetny klimat VIP roomu, doskonałe humory, mnóstwo tematów do rozmów… Tomek okazał się na tyle otwarty, że wkrótce do rozmów dołączyli organizatorzy.

Okazji do wspólnych zdjęć ze „Strachem” nie przepuściła także świetna ekipa restauracji, której jak zwykle należą się wielkie słowa podziękowania. Dziękujemy zarówno Tomkowi jak i pani Małgosi, to było bardzo udane popołudnie, czego efekty możecie zobaczyć w poniższej galerii zdjęć, serdecznie zapraszamy!

Dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wsparł naszego Partnera Strategicznego, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Tomasz Oświeciński to przede wszystkim trener, do którego chętnie zgłaszają się gwiazdy. To właśnie on przygotowywał Olgę Bołądź do roli w filmie „Służby specjalne”. Nie ma jednak dla Niego znaczenia, czy trenuje znaną osobę czy „zwykłego Kowalskiego” – z każdego stara się wycisnąć 110%.

Swoją karierę aktorską rozpoczął w 2010 roku, kiedy to zagrał role epizodyczne w serialu „Klan”, a dwa latach później w filmach „Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości” i „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”.

W tym samym roku premierę miał film „Być jak Kazimierz Deyna”, w którym wcielił się w postać „Karka”. W 2014 roku zagrał rolę ochroniarza Rozgłośni w filmie „Służby specjalne”, potem w tej roli wystąpił w miniserialu o tym samym tytule.

W 2015 roku wcielił się w postać Marcina „Stracha” Opałki w filmie „Pitbull. Nowe porządki”. W tym samym roku pojawił się także w filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a także dołączył do obsady serialu TVP2 „M jak miłość”, gdzie do dziś gra rolę Andrzeja Lisieckiego. W 2016 roku wystąpił w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Wiosną 2016 był uczestnikiem programu TVN „Agent – Gwiazdy”, gdzie zajął szóste miejsce. Jesienią tego samego roku brał udział w kulinarnym programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” telewizji Polsat, plasując się na piątym miejscu. *

i

* źródło: Agencja Gudejko, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.